розглянути чинники безпеки для підлітків дешеве страхування автомобіля

Це, здається, бути майже обряд посвячення, що, коли підліток отримує свої водійські права, вони починають говорити з батьками про отримання автомобіля, і багато батьків, радий бути поза ролі шофера, готові зобов’язати їх. Але більшість з тих, батьки не бути розумним про те, який автомобіль, який вони обирають для своїх підлітків водія.

Якщо ви йдете в автосалон, який є дуже ймовірним місцем, щоб зробити покупку, вони, очевидно, пов’язана з вартості автомобіля. Це природно, але при покупці автомобіля, коли ваш підліток буде основним драйвером цього, є більше, ніж просто міркувань вартості, де вартість майже відходить на другий план.

Наприклад, ви можете отримати хороший останньої моделі старий автомобіль в хорошому стані, скажімо, $ 17k-$ 18k, той, який не потрібно багато ремонту, отримує хороший витрата бензину, і не буде постійно перебувати в авто магазин фіксовані для те чи інше. Але будь-який проникливий продажі автомобілів людина збирається відзначити, що лише на кілька тисяч доларів більше, можна легко отримати новий автомобіль, а не використовував один, і агов фінансування від виробника краще, тому що це новий автомобіль, перераховуючи всі підстави в книзі, чому новий автомобіль набагато краще оцінили, ніж будь-який старий автомобіль.

Розглянемо їх мотивації. Мотивації менеджера з продажу є переміщення автомобілів і вказують на цінності для вас, і тим більше грошей вони можуть отримати з вашого гаманця, тим краще вони виконують свою роботу. Там немає нічого поганого, тому що це те, що дилерський платить їх для. Але чи так це кращий варіант для вашого підлітка драйверів?

Як правило, немає. Спеціально для підлітків водія, ви повинні дивитися на інші чинники, по-перше, як правило, два з них, які повинні навіть постати перед ціною. По-перше, це рейтинг безпеки для цієї конкретної моделі автомобіля, який йде в специфіку моделі, двигуна (4 циліндри в порівнянні з 6 або навіть 8 циліндрів) і багатьох інших факторів. Що таке рейтинг безпеки при зіткненні на цьому транспортному засобі? Ви можете зателефонувати на автомобіль страхової компанії, щоб з’ясувати це, і можете бути здивовані, дізнавшись, що одна марка і модель вартістю $ 5000 має в два рази більший рейтинг безпеки при зіткненні, як той, який ви дивитеся. Ніякі гроші не замінять вашій дитині, якщо вони загинули в автомобільній аварії, тому вивчити рейтинг безпеки при зіткненні для конкретного автомобіля ви розглядаєте.

Крім того, необхідно враховувати витрати на страхування, яке значною мірою пов’язана з рейтингом безпеки при зіткненні легкового автомобіля. Те, що ви знайдете може відкрити очі. Автомобіль, який вважається спортивним і швидким (щось ваш підліток може хочете) може мати вартість страхування, що вдвічі більше, ніж іншим автомобілем або навіть більше, якщо це інший автомобіль не має “спортивний і швидкий”, дивляться на це .

Факт залишається фактом: водіїв підліткового віку як більший ризик для страхової компанії автомобіль. Підлітків водіїв у віці від 16 до 19 років в 4 рази більше шансів потрапити в аварію, ніж літніх водіїв. Незалежно від того, безпечного і відповідального Ви вважаєте, що ваш підліток буде, Статистика не лже, і ця точка відвезли додому з року в рік.

При купівлі автомобіля для підлітків, спочатку подивимося на рейтинг безпеки для автомобіля, який ви розглядаєте, то подивіться на кількість безпека обладнання, встановленого на автомобілі, наприклад, бічні подушки безпеки, антиблокувальна система гальм, місце зумер непристебнутий ремінь на приладовій панелі, і інших, пов’язаних з безпекою. Тоді подивіться на ціни. Вартість автомобіля для підлітків не може бути первинним, що приймає рішення.

Коли ви визначили правильний автомобіль для підлітків і взято рейтинг безпеки і техніки безпеки до уваги, ви майже напевно знайдете, що швидкість автомобіля страхування ви платите цілком розумна для підлітків, або принаймні набагато більш розумно, ніж це було б бути, якщо б не покласти ці інші міркування в першу чергу.