розглянути ставки автострахування, коли ви купуєте автомобіль

Це не старі новини, але тип автомобіля ви купуєте ефектів ваші ставки автострахування. Дорожче або високоефективний автомобіль вашої, тим вищі ваші премії буде. Чому? Це тому, що вартість ремонту або розкішний спортивний автомобіль найчастіше значно більше, ніж це для ремонту економічного автомобіля. Це питання математики. Менш дорогі автомобілі не настільки дорогим ремонтом, якщо вони потрапили в аварію. Для деяких більш дорогих легкових і вантажних автомобілів, тільки щоб замінити вид збоку дзеркало може коштувати кілька сотень доларів.

як ставки встановлюються

Автомобіля страхові компанії відносяться до Управлінню Страхові послуги (ISO) при встановленні покриття витрат. ISO є звітність групи для страхової галузі, яка публікує статистичне керівництво, що ставки транспортних засобів на основі рекомендовану виробником ціну продажу, її втрата історії (якщо автомобіль не новий), а в деяких випадках відповідальність безпеки транспортних засобів та крадіжки рівня . ISO встановлює число від 3 до 27 для кожного транспортного засобу. Номер, присвоєний символізує всеосяжний і зіткнення вартість / охоплення, що транспортний засіб. Чим вище число, тим дорожче її висвітлювати, що транспортний засіб.

Тепер давайте подивимося на кілька прикладів. Якщо у вас є автомобіль, який вважається економічного автомобіля, але конкретної марки і моделі, має високий рівень крадіжок (тобто його крадіжки частіше інших автомобілів на дорозі), число ISO встановлює для автомобіля може бути висока. Для спортивних автомобілів, число ISO, як правило, висока, тому що швидше автомобіль, тим більше він схильний до дорожньо-транспортних пригод, а в багатьох випадках, витрат на ремонт найвибагливіших водіїв значно більше, ніж інші транспортні засоби. Позашляховики (SUV), також важив високої відповідальності транспортних засобів. Це тому, що дослідження показали, що позашляховики заподіяти більше шкоди, в автомобільній аварії, ніж стандартний седан економіки чи моделлю. У цьому випадку, деякі провайдери автострахування збільшення страхових внесків для високопродуктивних автомобілів і позашляховиків.

перш ніж купити, дослідження

Якщо ви хочете зберегти вашу страховку від стрімко зростає, це гарна ідея, щоб зробити деякі дослідження, перш ніж ви натиснете дилерів. Для початку, зверніться до існуючої страхової компанії автомобіль для оцінки на декількох марок і моделей ви думаєте про іспит з водіння. Котирування ви повернетеся дасть вам уявлення про те, скільки це буде коштувати, щоб забезпечити тих, марок і моделей. Маючи ці цитати в руці також допоможе вам зберегти ваші витрати під контролем, нагадуючи вам, що ви також повинні розглянути страхові тарифи при оцінці того, скільки ви можете собі дозволити на новому автомобілі.

Ваш вік, де ви живете, і ваша особиста картка водія все це відіграє фактор вартості Вашого авто страхування. Звичайно, остаточне фактором є тип автомобіля ви їдете. Різниця між страхуванні чотирьох-дверний малолітражний автомобіль буде значно менше, ніж страхування дорогих спортивних автомобілів. Так що, якщо ви купуєте новий автомобіль, не забудьте зберегти ваші майбутні премії Автострахування на увазі. Це допоможе вам зробити більш обгрунтовані і доступні вибір.