розгадують таємниці страхування життя

Як ми будемо рухатися по життю, часу і досвіду відповісти на безліч питань, але так чи інакше, трохи затриматися – такі, як страхування життя. Для багатьох людей, страхування життя залишається одним з найстійкіших таємниць дорослого життя: Чи потрібно мені це потрібно? Скільки? Який? До кого я можу його взяти?

«Визначення, скільки страхування життя вам дійсно потрібно, і який краще для вас, не повинно бути складним”, говорить Петті Reiners, помічник віце-президента з маркетингу Ameritas Прямі, підрозділ Ameritas Життя корпорації страхування “Ви може почати задавати собі кілька простих запитань. ”

* Якщо я помру завтра, чи буде мій страхування життя покриття боргів моєї родини?

“По-перше, обсяг вашої родини отримує принаймні, повинна бути адекватною, щоб погасити особисті борги, такі як кредитні карти, іпотечні кредити, кредити для студентів і т.д., так що вам не залишити їх у фінансову діру”, говорить Reiners. “На загальну суму до цих боргів дає вам відправну точку, щоб визначити найбільш базовий рівень втрати годувальника суму ваша сім’я буде потрібно”.

* Чи буде моє життя страхового захисту мого годувальника нинішньому рівні життя?

“Чи буде ваша сім’я зможе підтримувати свій нинішній спосіб життя – залишитися у вашому домі, тримати дітей у школі, або ваш чоловік вдома” Reiners говорить. “Це може включати в себе додаткові послуги, як відпустку або все, що ви вважаєте важливим, що вони не повинні відмовитися з фінансових причин. Якщо ваша дружина, ймовірно, буде на пенсії, подивитися на ваші існуючі джерела доходів пенсіонерів і враховувати, скільки втрати годувальника можуть бути необхідні, щоб подолати розрив між доходами і витратами ».

* Що мої діти потрібні?

“Далі, якщо у вас є діти до цих пір будинку, подумайте, скільки додаткових грошей вони будуть повинні отримати їх до успішної дорослого життя,” Reiners радить. “Спеціальних заходів, таких, як спортивні клуби, табори, школи і подорожі можливостей брати гроші. Фінансування додаткових заходів освіти, торгівлі школи, коледжу або навіть аспірантурі має бути прийнято до уваги. Незалежно від ваших цілей або планів для ваших дітей, вони будуть вимагати гроші, щоб зробити їх реалій, якщо ви не там для їх фінансування ».

* Чи повинен я взяти до уваги?

Ви в даний час турбота про літніх батьків або дитини з особливими потребами? Страхування життя може допомогти гарантувати, що вони продовжують подбають, якщо щось трапиться з вами. У вас є бізнес, який ви хотіли б, щоб продовжувати працювати? Страхування життя може допомогти в чи фінансову підтримку під час передачі і крива навчання новим керівництвом. Чи добродійність або організація, яка покладається на вас за підтримку?

* Які страхування життя я повинен дивитися?

Існують два основних види страхування, щоб допомогти вам задовольнити ваші потреби: і постійні. «Термін дії є найбільш поширеним,” Reiners говорить. “Довгостроковою політики пропонують більш низькі щорічні премії, і остаточні витрати на суму покриття.”

“Термін може бути для людей, які хочуть покриття для дуже визначено необхідність або період часу,” говорить Reiners. “Це хороший вибір для людей, з обмеженими ресурсами, але які хочуть переконатися, заміщення доходу. Крім того, більшість довгострокової політики може бути змінений на постійне страхування в будь-який час діє політика “.

“З постійним страхування, ви платите більше, ніж необхідно для покриття витрат на політику. Додаткові накопичується як грошову вартість, “Reiners радить. “Грошова вартість може забезпечити гнучкість, аварійний готівкою, додатковий дохід, і може вирости податків відкладено”.