розвиток промислового страхування

У галузі страхування життя стало менше і менше вірно, що тільки групам з низькими доходами були промислових страхувальників. Промислове страхування, далекі від забезпечення тільки кошти поховання, став більш загальному частиною великої родини програми. В кінці 1940, AOS, білий чоловік промислових страхувальник який помер в кінці 30-х його, AOS, залишив свою сім’ю в середньому близько $ 615 з свого промислового страхування в поодинці.

Крім того, середня заробітна плата піднімається приблизно до $ 1000, коли допомоги, що виплачуються з інших столичних страхування життя Ціни були включені. У той час як середні суми, виплачені на життя білих жінок було менше, Äîand власне, А. І. переваги були значними, досягнувши в цілому $ 585 для всіх столичних політиків, коли смерть настала у віці від 35 до 39. На додаток до засобів, які були надані на випадок смерті, страхування цінного переваги для життя полісів через пожертвування і за рахунок наявності значень грошових капітуляції.

Через деякий 60 років розвитку, страхування стало глибоко вкорінені американські установи. Він виріс, тому що він служив потребам людей в той час, і це служило їх добре. Існує ніяких сумнівів, що, на початку, страхування була сирою інструмент, але з плином часу воно є підробленим і уточнені в горнилі досвіду.

Нью-Йорк Департамент страхування вказано в 1940, AOS, з посиланням на промислові: “впевнений, що це те, що ні в який інший час у своїй історії був бізнес на більш міцну і більше рівноправній основі.” Це стало одним з найважливіших засобів по яких більшість американського народу захищені їхніх сімей. Під час піонером днів велика частина землі була незвіданою і засновники бізнесу було діяти обережно, щоб який-небудь невірний крок принести всього підприємства до економічної катастрофи.

Але, як накопиченого досвіду експлуатації та бізнес розвивався, все більше і більше істотні вигоди, отримані перед страхувальниками. Промислова страхова став важливим фінансовим механізмом, який дозволив стабілізувати фінанси найманих працівників сімей в критичні періоди. Ця установа, яке виявилося продовжують служити американському народу все, аж до в майбутнє страхування, з політикою, починаючи від базового страхування життя без медичного онлайн котирування по страхуванню життя.

У наступні роки він продовжував бути форма страхування життя для людей, які могли платити тільки щотижневі або щомісячні премії, які могли дозволити собі платити тільки невелика кількість, і які потребували агентом з обслуговування їх страхування. Страхування, як і багато інших наших створених інститутів, не завжди був поза критикою, але у своїх зусиллях, щоб служити людям він пройшов через багато змін, які привели до поліпшення його обслуговування.

Від підприємства спочатку функціонує заради отримання прибутку вона стала дуже значній мірі взаємного установи проводиться в інтересах страхувальників. У столичному це розвиток пішов ще далі. Там, поняття страхування життя як інструмент для соціального блага розширилася і тепер включає велику діяльність в галузі соціального забезпечення та охорони здоров’я. Символічні й виразні такого ставлення була компанія, АТ велика програма соціального забезпечення, найбільшою серед всіх виведених на приватне агентство, розроблений в першу чергу для промислових страхувальників. Точки зору соціальної відповідальності пронизані всієї організації.