розвиток критичного захворювання кришку продажів у США і Канаді.

Американський ринок, з цілого було повільно адаптуватися з страхування критичних захворювань. У той час як у Великобританії критичних охоплює хвороба є одним з найвідоміших страхових полісів, у США це може бути зовсім різні речі. З іншого боку, більшість критичних захворювань кришку продажів у Великобританії могли виникнути в результаті прискореного політики. У США найбільш важливих продажів хвороби кришка може виявитися критичним політики автономного хвороби. Там можуть бути дві причини, що пояснюють цей факт. По-перше, спосіб продукту на ринку не може бути такою ж як у США і Великобританії. По-друге, може бути більше здоров’я ринку в США. Отже, більшу кількість часу, можуть бути залучені для критичних полісу повинен бути відомий багатьом людям.

Більше того, згідно з дослідженнями, проведеними Lotter актуарні Партнери Маркетинг Інк робочому місці може показати більший потенціал за короткий час насправді. Там може бути кілька можливостей, що стосуються критичних страхування хвороби і як вершника і автономні. Точніше, вершник вигоди можуть бути спрямовані на «блакитне ринку комір”, тоді як автономні основні політичні хвороби можуть вказав на «білих комірців ринку”, де може бути життя вже кришкою. Для критичних охоплює хвороба, щоб зробити хороший успіх на американському ринку, великої компанії, можливо, доведеться розробити новий дизайн для цього продукту. Там були певні ознаки того, що критична продажів хвороба може прискоритися. У той час як терміни досі невідомо, продукт, за прогнозами, успіху на ринку США.

Крім того, страхування критичних захворювань можна розглядати як останнє страховий поліс в Канаді, як він був вперше введений в 1993 році. За даними Munich Re, 2000, прийняття найважливіших охоплює хвороба на канадському ринку була відносно повільною. Ринок страхових послуг очікував більш швидкого зростання страхування критичних захворювань. Поступово все більше і більше компаній почали вийти на ринок, при цьому близько 20 вважати в даний час. Це число, як очікується, збільшиться в найближчі роки. З іншого боку, банки можуть бути також починають робити свою присутність на страховому ринку, як вони почали пропонувати критичних охоплює хвороба по іпотечних кредитах і позиках.

За Munich Re, 2000, понад 40 відсотків критичних захворювань політику в силу можна було б придбати в 1999 році. У 2000 році, можливо, було близько 15000 критичних захворювань політику в силі. У 1998 році, можливо, було близько 8500 політики, які, можливо, у вигляді премій склав підбиваючи підсумок Канадський долар 8000000 на 9000000. Насправді, продажу, пов’язані з критично страхування хвороби зробив в 1998 році, можливо, було в два рази, що зроблено в період з 1993 по 1997 рік. Тенденція триватиме, оскільки все більше компаній стають на страховому ринку з метою надання критичних охоплює хвороба. Таким чином, його значення може бути швидко росте на канадському ринку. Ймовірно, найбільш підтримують причин, чому люди, можливо, вибрали критичних охоплює хвороба може бути пов’язано з його старінням населення і дорогих витрат на охорону здоров’я.

Критичні страхування хвороби було прийнято швидше в Канаді, ніж у США. Хоча страхування критичних захворювань можна вважати новим в Канаді, її продажу, можливо, було більше, ніж у США. Це, однак, може залежати від того, як продукт був проданий.