розваг міркувань безпеки їзди

Оператор атракціону / супутні має повний контроль на більшість поїздок і повинна бути активною і здатний швидко реагувати на ситуації у міру їх виникнення.

Показники безпеки галузі атракціон значно покращилася в результаті інспекцій, їздити обслуговування, безпечної експлуатації конструкцій і краще їздити, і їздити операторів / обслуговуючого персоналу відіграють важливу роль у підтримці безпеки атракціон.

Більшість країн мають професійного здоров’я і безпеки закони, спрямовані на захист здоров’я та безпеки працівників і населення. Тут йде обговорення ролі, яку атракціон операторів / обслуговуючого персоналу в підтримці максимально можливого рівня безпеки на атракціонах, на яких вони працюють.

Атракціон операторів / обслуговуючого персоналу повинна працювати безпечно, отримати якомога більше навчання як можна в безпечної експлуатації обладнання, яке вони працюють з дітьми і будьте пильні, щоб запобігти загрозам безпеки.
Атракціон операторів / обслуговуючого персоналу не повинні брати участь у будь-яких небезпечних заходів, таких як верхова гра, вихваляючись, або будь непорядних вчинків у той час як на роботі.

Кожен оператор атракціону / супутні відповідає за техніка безпеки на робочому місці. Вони несуть відповідальність за свою власну безпеку, а також безпеку інших співробітників і у широкої публіки.

Ось деякі основні правила безпеки на робочому місці, що атракціон операторів / обслуговуючого персоналу повинні слідувати:

• Переконайтеся, що ви знаєте, та виконуйте всі правила безпеки та процедури

• Тримайте ваше оточення охайними, чистими і вільними від небезпек

• Негайно повідомте небезпечних ситуацій, які можуть призвести до нещасного випадку

• завершення інспекції контрольні перед роботою їздити

• Розробка безпечних звички роботи та брати участь у навчання техніці безпеки

Крім того, існує цілий ряд небезпек на робочому місці, для якого атракціон операторів / обслуговуючого персоналу повинні бути насторожі і прислухайтеся, щоб відразу:

• Все, що може змусити когось поїздки

• Все, що може змусити когось підняти голову

• Все, що може викликати когось, щоб отримати скалку

• Все, що може змусити когось впасти

• Все, що може змусити когось отримати зріз

Атракціон операторів / обслуговуючого персоналу повинні працювати відповідно до Здоров’я та безпека законодавства впливає в їх районі. Вони також повинні слідувати політиці свого роботодавця і безпеку процедури. Вони також повинні бути впевнені, що не працюють, коли вони втомилися. Перерви повинні бути прийняті від їзди, з тим щоб атракціон операторів / обслуговуючого персоналу правильно розслабитися, щоб вони могли повернутися на роботу свіжим і відпочив.

Це має величезне значення, що атракціон операторів / обслуговуючого бути повністю знайомі з поїздками, що вони працюють. Вони повинні спостерігати, як їздити експлуатується, і рухів, що беруть участь в їх експлуатації, поки не зрозуміють їх повністю.

Кожна поїздка має зону безпеки, яка є областю, з якої їздити працює. Це зона безпеки, як правило, фірми-виробника або власника їздити, і повинні бути чітко визначені і відгороджена, таким чином, щоб бути легко ідентифіковані гонщиків. Зона безпеки повинна бути область, яка легко управляється атракціон операторів / обслуговуючого персоналу. Зона безпеки для особистої безпеки атракціон операторів / обслуговуючого персоналу в той час як поїздка в рух, і ніколи не повинні бути залишені в той час як поїздка в русі, або, перш ніж вона прийшла до повної зупинки.

Безпеки атракціон операторів / обслуговуючого персоналу і що їх вершники не менш важливо. Небезпечна їзда практики є основною причиною інцидентів на всі види атракціонів.
Rider відповідальності слід заохочувати, а атракціон операторів / обслуговуючого персоналу може грати важливу роль в цьому. Вказівки з техніки безпеки повинні бути вивішений біля входу в їзді і атракціон операторів / обслуговуючого персоналу повинні строго стежити за дотриманням всіх з них.

Це особливо важливо, щоб звернутися до батьків маленьких дітей і, щоб заручитися їх допомогою і підтримкою в просуванні безпечної їзди практики і в забезпеченні дотримання всіх правил техніки безпеки.

• Будьте уважні до небезпечних умовах, які можуть призвести поїздок або падінь на платформі їздити або кроків

• Будьте уважні до небезпечних умовах, які можуть призвести до травм

• Завжди перевіряйте, що ремені безпеки і утримуючі пристрої кріпляться і зафіксована на місці перед поїздкою починається

• Будьте обережні, щоб не закрити двері або обмеження на будь-яку частину тіла вершника в той час як гонщики отримують або вимкнення їзди

• Якщо є навіть підозра, що гонщик знаходиться під впливом алкоголю або наркотиків, вони не повинні допускати їх

• Нагадайте вершників слідувати розміщені правила для їзди щодо віку, росту та / або обмежень за вагою

• Обов’язково Сповіщення вагітним жінкам і людям, страждаючим серцевими захворюваннями, щоб можливі ризики, пов’язані з використанням їзди

• Нагадайте вершників тримати руки, руки, ноги і ноги всередині їзди в усі часи

• Нагадайте вершників залишатися на своїх місцях, поки їздити не доходить до повної зупинки

Якщо є якісь проблеми з вершником або батька за обмежень їздити або поведінку, атракціон операторів / обслуговуючого персоналу не повинні працювати в поїздку. Вони повинні зупинити їздити, якщо в русі і тільки відновити роботу після того як проблема була врегульована.
Атракціон операторів / обслуговуючого персоналу завжди повинні повідомляти про всі пов’язаних з безпекою питань свого безпосереднього керівника, страховою компанією і місцевою владою безпеки. Вони також повинні оновити їздити виробником і консультуватися з ними.

Атракціон операторів / обслуговуючого персоналу ніколи не слід залишати їздити під час його роботи.

Атракціон операторів / обслуговуючого персоналу повинні стежити їздити і вершників протягом усього часу його роботи.
Згадуючи і дотримання цих правил у той час як операційна їде розваг дозволить значно збільшити шанси на безпечне і приємне час для всіх, вершників і операторів / обслуговуючого персоналу, так, в той час як зменшення перспектива жорсткості умов страхування і вимог ліцензування атракціон наймачів / операторів.