роботодавців та страхування цивільної відповідальності – мені потрібно, щоб обидва

Існує іноді плутанина комерційне страхування відповідальності для юридичних осіб, так як існують різні типи, і це не завжди очевидно для чого вони потрібні і хто повинен мати їх. Ця стаття про відмінності між так званими покриття відповідальності роботодавців та громадських покриття відповідальності. Обидва важливі види захисту для роботодавців, так що будь-який бізнес-менеджер або власник повинен зрозуміти їхні цілі і закони, які ставляться до них.

Найголовніше, щоб зрозуміти з самого початку, що у Великобританії відповідальності роботодавців є обов’язковим для всіх підприємств. Якщо у вас є бізнес, і ви наймати персонал, то ви повинні мати політику для компенсації цих людей. Це все про те, щоб переконатися, що є належний захист щодо всіх співробітників у випадку будь-якої травми або хвороби, яка виникає як результат їх роботи.

Цей захист не є обов’язковим і потрібно за відповідальності роботодавців (обов’язкове страхування) Закону 1969 року народження, і ви можете бути оштрафовані, якщо у вас немає відповідної політики. Всі власники бізнесу мають обов’язки відповідно до закону про охорону праці так чи інакше, але те, що кришка відповідальності роботодавців робить, це забезпечити, щоб персонал відповідної компенсації за травми або хвороби, навіть якщо роботодавець проявив недбалість. Страхові компанії повинні платити за такі претензії навіть якщо бізнес іде мова, не мають належних систем або політика, або навіть якщо вони не відповідають деякої частини законодавства в галузі безпеки.

Мінімальна сума покриття бізнесу Великобританії повинні бути на місці протягом п’яти мільйонів фунтів. Залежно від характеру вашої роботи і ризики, вам може знадобитися, щоб мати більше, ніж це, але ви ніколи не може бути менше.

Страхування цивільної відповідальності, з іншого боку це все про захист від претензій від третіх осіб, тобто іншим підприємствам або представників громадськості. Цей тип політики зазвичай не обов’язково, хоча в деяких галузях, по суті, неможливо працювати, якщо не тому, що клієнти будуть наполягати на цьому, перш ніж робити бізнес.

Громадське покриття відповідальності насправді просто розумний гарантією проти багатьох можливих типів позовами, які можуть бути зроблені щодо практично будь-якого бізнесу в разі травм або пошкодження майна в результаті проведення вашої роботи. Деякі галузі промисловості, очевидно, більш імовірно, будуть відкриті для претензій, ніж інші, але є кілька, для якого цей захист може бути видно, щоб бути непотрібним. Якщо ваша лінія роботи включає виходити і працювати на інших приміщень або в громадських місцях, то там явно сильна потреба і високий потенційний ризик. Навіть якщо ви не носите нашу роботу за межами вашого власного приміщення, Є ризики, якщо ви коли-небудь клієнтами або представниками громадськості на вашому власному приміщенні. Єдині люди, практично без ризику і ті, хто, можливо, робота на дому, ніколи не відвідують клієнтів і ніколи не запрошую всіх в свій будинок на бізнес.

Сама природа претензій третіх осіб за травми або збиток така, що вона може легко скласти дуже великі суми грошей, що робить цей тип політики просто розумний діловій практиці для більшості роботодавців.