роботодавців та страхування цивільної відповідальності є вони обидва обов’язкових

Роботодавці відповідальності та громадянської відповідальності є два різних типи страхового покриття. Вони іноді плутають як одне і те ж, і вони часто купуються разом, але вони служать абсолютно окремих функцій. Одним з основних відмінностей, які власники бізнесу і менеджери повинні бути інформовані про те, що роботодавці відповідальності страхування є обов’язковим у Великобританії, у той час громадянської відповідальності немає.

Давайте спочатку чітко уявляти, що відмінності, і що кожен тип політика спрямована на вас захищати. Відповідальності роботодавців це все про персоналу, який ви використовуєте у вашому бізнесі. Страхування є захист вас від можливих претензій недбалості або пошкоджень персоналу, який працює для вас. Щоб дати очевидний приклад, один з ваших працівників може мати аварії та страждають травми під час роботи для вас. Ваша політика буде охоплювати вас від претензій від цього співробітника, що ви проявили халатність у вашій обов’язки дотримуватися обережності або що їх травми як результат акта недбалості з вашого боку. Це покриття є обов’язковим для всіх підприємств Великобританії і, а також надання захисту працівників він захищає бізнес від того, що може бути досить істотним позовами про відшкодування збитків та судові витрати.

Цивільної відповідальності, з іншого боку пов’язана з вимог, які можуть виходити від третіх осіб. Третіми особами ми маємо на увазі людей за межами вашого бізнесу, таких як клієнти або клієнти, але це також включає в себе будь-хто інший взагалі. Цей захист про претензії з відшкодування збитку майну або товарів, що належать третім особам, і травми, щоб такі люди теж.

Як це не обов’язково мати такий тип політики в місці, це залежить від кожного бізнесу, щоб вирішити, чи буде це необхідно, і скільки покриття поставити на місце. Це рішення, які тільки ви можете зробити, але ви повинні добре подумати, перш ніж прийняти рішення, що можна обійтися і без цього типу захисту. Єдині, хто може законно сказати, що вони, ймовірно, не запускати будь-які ризики, які будуть підпадати під таку схему, будуть ті, які працюють на дому, не наймати співробітників, ніколи не працюють за межами свого будинку і не є клієнти відвідують їх, де вони працюють. Очевидно, кілька людей потрапляють в цю категорію, але не багато підприємств будь-якого розумного розміру.

Роду речі ви захищаючи від захисту з громадськими відповідальності будь-якій ситуації, де може призвести до пошкодження або травми людей внаслідок вашого бізнесу. Це не тільки в самому прямому сенсі слова, а й випадкові такі питання, як хтось падав те, що ви або ваш співробітник залишив на землі. Це також може бути когось відвідує вас на робочому місці, навіть якщо це ваш будинок.

Уявіть, у вас небагато рак у вашому килимі. У той час як ви звикли до нього, щоб бути там, відвідувач вашого будинку немає, і вони могли б поїздку на ньому і є падіння. Є незліченна безліч можливих сценаріїв з навіть найменшої і простий з бізнесу і будь-який позов про відшкодування особистого шкоди потенційно може призвести до тривалої і дуже дорогий претензій. Один з таких випадків може означати кінець вашого бізнесу, якщо у вас немає адекватної кришку на місце, щоб сплатити судові та інші витрати.