робота, яка була колись беруть участь в обробці заяв на страхування

Заявки на політику прийшов в тисячі щотижня, і були спрямовані, в залежності від їх типу, або виробничий відділ, до звичайних, до групи, або нещасного випадку та департамент охорони здоров’я. Митрополит був дійсно чотири компанії в одному, так як всі відповідні звинувачення були передані на розгляд відповідних відомств. Страхувальник, отже, сплатили витрати тільки на певному виді страхування він володів.

З іншого боку, вартість страховки була знижена за рахунок об’єднання послуг висококваліфікованих фахівців, який контролював діяльність усіх цих відомств. Коли, наприклад, звичайний ніякої страховки медичного обстеження, низька вартість страхування життя, або термін життя програми не був отриманий, він був встановлений у додатку поділ з агентами і медичних висновків експертів. Він досяг наступного андеррайтингу персоналу, як медичних, так і планів, які оцінили отриману інформацію і визначити, чи є чи ні заявник виконав вимоги компанії, як для здоров’я, рід занять, моральне та фінансове становище.

Переважна більшість додатків, принаймні сім з восьми були затверджені відразу. Невелика частина були відхилені, та інші, де були фізичні недоліки або страхової небезпеки окупації, були випущені на неякісні основі. Для тих, які відповідають вимогам, політика підрозділ у наступному здійснюється на завдання вивчення, брифінг і серійних номерів застосування для цілей встановлення особи.

Звіти додатків були зроблені для актуарних та аудиту підрозділів і для файлів, будинок або районне відділення, і батареї копіювальної техніки зробили повну запис камери заявки в розмірі однієї кожні дев’ять секунд. Тоді фактична політика народилася. Особисті дані набралося і страхових значення для відповідного віку були надруковані дюйма Після остаточного порівняння з фактів, викладених у заявці терміну страхування життя, заповненої доступним поліса страхування життя (поряд з ставки по страхуванню життя) було направлено до агент , для доставки на страхувальника.

Підготувати та вести всі необхідні записи в звичайному відділі потрібна велика організація і багато контактів з власником поліса протягом багатьох років. Через рівні проміжки часу були направлені повідомлення, що премії повинні були, і їх реєстрація платежів. Страхувальник може змінити його одержувачем або його адресу. Він міг обрати певний тип внесок користю для свого бенефіціара в разі його смерті, так що кошти можуть як і раніше обробляються компанією, або він міг позичати гроші на його політику.

Кожна з цих функцій, що викликаються для значної розділ з великим штатом працівників. Записи цих заходів за участю багатьох мільйонів людей закликали велику кількість робочих секцій, незліченні цифри, і милі подачі випадків. Коли митрополит почав, звичайний відділ розділили одномісний номер з іншими підрозділами. Це в кінцевому підсумку охопив більше семи гектарів будівель домашній офіс і зайнято близько 4000 робітників.

Навряд чи є необхідність намітити процедури при видачі та обслуговуванні політики іншими підрозділами компанії. Досить сказати, що аналогічні процеси спостерігалися, хоча, по суті справи, існують відмінності докладно в письмовому вигляді політику на менші суми.