робить фінансове право впливу статус освоєння PPI

Є багато питань, там для людей, які задаються питанням, якщо їх поточного фінансового стану вплине право на освоєння PPI. Оплата страхового захисту є страхування, який охоплюватиме рахунки людини (виплати, такі як кредитні карти універмагу), якщо з якихось причин вони не в змозі працювати. Причини, за якими покриваються PPI включає аварію, травми, госпіталізація, або час відпустити з роботи.

Вже більше десяти років, британські банки були змушені продавати Оплата страхового захисту для своїх клієнтів. Банки пропонували PPI страхування поряд з такими речами, як кредити, кредитні картки та іпотеку. Фінансових Послуг шукала в практиці продажу Оплата страхового захисту з 2005 року. Через рік, у 2006 році, FSA почали роздавати штрафи банкам для їх практики PPI. Банки, які були оштрафовані продавали клієнтам PPI, які вже мали страхової виплати захисту. Згідно новини, один з трьох осіб продано страхування, які вони ніколи не може бути в змозі подати позов у ​​зв’язку з рекомендаціями, викладеними у праві, що виключає такі люди, як ті, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю, або літніх людей.

Новини наповнена незліченними історіями про людей, які стали жертвами недавнього скандалу PPI, але мало було сказано про те, що, якщо такі є, право вимагає повернути ці кошти для людей освоєння PPI. У підійнятися, щоб піклуватися про тих, що були обмануті, багато банків пропонують керівні принципи, щоб допомогти людям отримати назад свої гроші. Але, ці керівні принципи в будь-який спосіб, заснований на поточному фінансовому стані людини? Відповідь на це питання немає.

Що керівні принципи у людини розвивається слідувати, щоб повернути PPI? Є багато способів, якими людина може звернутися за компенсацією. Особа, яка бажає компенсація повинна подати позов до банку, який продав їх початковій PPI; цих банків буде викладено те потрібно для компенсації. Для тих, які прагнуть повернути гроші назад з іншого джерела, знайте, що є багато шахраїв, які наплавлення. Новини повідомило, що деякі установи допомагають людям претензій файлу приймають частки грошових коштів в якості плати за допомогу, не даючи людям знати. Є багато сайтів, доступних, щоб допомогти людям подати позов, які не заряджає, і інші сайти пропонують всю інформацію, необхідну для подачі позову.

На думку ряду новинних сайтів, за оцінками, більше шести мільйонів правила оплати страхового захисту були продані, і скандал, пов’язаний з PPI може піти ще в п’ять-шість років. З мільйонів оплати страхового захисту політики продали не менше двох мільйонів з них були продані в сумнівних бізнес-практики, такі, як створюється враження, людина повинна була погодитися на PPI, щоб отримати кредитну картку або кредит. Для тих нещасних людей, які відчувають, що вони були частиною скандалу PPI, кращий рада буде звертатися до установи або банк, що страхова виплата була продана захисту від і пояснити ситуацію і з’ясувати, чи є право на отримання компенсації. Навіть люди, які не впевнені, що вони були частиною скандалу PPI повинні звернутися до банківської установи просто щоб бути впевненим.