робить стереотипні-білий фургон людина раніше існують

З тих пір Радіо 2 DJ Сара Кеннеді придумав фразу? Білий фургон людина? в 1997 році, водіїв цих всюдисущих комерційних автомобілів були заплямовані з репутацією, який передує їх там, де вони їдуть.

Почувши фразу? Білий фургон людина? миттєво викликає в уяві образи агресивним, лякає і неввічливість водіїв чоловічої статі, які свиня дороги, задні двері старенької, спалах їх вогні, регулярно набивати свої артерії в кафе ложки жирного (коли вони? повторно не на дорозі), машину необережно не звертаючи уваги на своїх товаришів учасників дорожнього руху, відображати кілька копій The Daily Star на приладовій панелі і може? T проїхати мимо красивої дівчата не коментуючи її приємний зовнішній вигляд.

Але чи всі водії білих фургонів винними у цих злочинах проти автомобільного? Все це здається чимось на зразок жарту, але правда? Білий фургон людина? знаходиться в невеликому меншості і є Шанобливе і дбайливе білих чоловіків ван (і дами) там теж, які розплачуються за свої безрозсудні двоюрідні брати? антигромадських дій. Власники бізнесу змушені платити більш високі страхові внески ван страхування, хоча вони використовують водії насправді може бути дбайливе і шанобливе учасників дорожнього руху.

Білий фургон Людина, правильно чи ні, жахлива репутація на Великобританію? Дорогам с. Всі ми, в той чи інший момент, буде випробували, що порода комерційного водія автомобіля, який їде так близько, що ви можете? Даже не бачити його фарами, який витягує перед вами без попередження, і хто агресивно блимає фарами барвисто і жести на гідну, відповідальної державної автомобільної за сміливість одні й ті ж дорожньому просторі, як він. Правда? Білий фургон людина? правильно вгору (або вниз) там з футбольними хуліганами, коли справа доходить до соціальних небажаність. Але для кожного з цих ван володіє неандертальців, є тисяча обережними водіїв фургонів (і, звичайно, хоча і в меншості, деякі з них жінок), які борються з цим стереотипом щодня.

Хоча всі водії фургонів є робота, щоб зробити, і більшість з них це своєчасно з урахуванням інших учасників дорожнього руху, віру? Людина білий фургон? , Що їх робота є більш важливим і обмеженого часу, ніж інші, в поєднанні з вірою в те, що дорога в дійсності належать їх у спокої, може призвести до їх агресивну позицію на дорозі. Більшість? Білий фургон чоловіків? Також як правило, працюють в місцевих умовах, і знаю всі короткі шляхи і дороги краще, ніж таксисти, тому якщо ви у них на шляху і уповільнити їх і підготуватися до цих мигалками і ревом роги.

Для найбільш відповідальних і обережні комерційних водіїв фургонів, їх транспортних засобів є одним з найважливіших інструментів своєї справи. Висока вартість палива, заторів звинувачення і більше зробити це суттєвий елемент їхнього бізнесу все більш дорогим, посилюється ще і відсутністю доступу до дешевих ван страхування через незаслуженої репутацією, що передує їм.

Тим не менш, є надія на горизонті білі водіїв фургонів, які вважають наклепом і зі своєї кишені, через їх високу премії компанії ван страхування. Деякі страхові компанії в даний час пропонують дешевші комерційні ван страхування для осіб, які заробили бонус на особистому автомобілі. Нарешті, справедливість для уважного білих водіїв фургонів, які можуть, нарешті, дистанціюватися від цієї агресивної та небезпечної репутацією, принаймні, коли мова йде про дешеві ван страхування.