робить медичного страхування дешевше для малого бізнесу

Витрати медичного страхування припадає більша частина витрат ділової активності, а їх частка особливо велика з малого бізнесу і надомного підприємств. І з безперервною тенденції в зростання цього показника це стає все важче і важче для малих підприємств нести цей тягар, в результаті чого багато підприємств малого бізнесу відмовитися від переваги медичного страхування в цілому.

Недавнє дослідження, проведене Фондом Співдружності у Нью-Йорку дійшла висновку, що малі підприємства, як правило, платять 18% більше за медичну страховку, ніж їхні більші колеги по всій країні. Це тому, що великі підприємства мають кращі переговорах у зв’язку з великим числом працівників, що підлягають страхуванню. Маючи це на увазі, будучи зневірився про речі не допоможе малого бізнесу багато. Близько 60% від 46 мільйонів чоловік в США, які не мають медичної страховки працюють на малих підприємствах і ці цифри продовжують зростати. Такі тенденції немає хороших новин для малого бізнесу, тому що кваліфіковані та працівники, як правило, приділяють велику увагу користь для здоров’я на підприємстві і не маючи їх знижує ваші шанси на залучення працівників, які будуть сприяти розвитку вашого бізнесу краще.

Для того щоб впоратися з уловом 22 Ситуація тут, ви повинні дізнатися, як звести до мінімуму витрати на охорону здоров’я і забезпечити вашим співробітникам переваги, які вони заслуговують. Ось декілька порад про те, як отримати саме те, що вам потрібно:

1. Тримайте робочі здорові. Замість того щоб боротися наслідки і платити за дороге медичне страхування, ви можете інвестувати в здоров’я ваших робочих і заохочення різних оздоровчих програм на ваш бізнес. Назвіться регулярні покази, огляди і пропаганді здорового способу життя, пропонуючи своїм співробітникам безкоштовне сесій тренажерному залі або інших переваг. Це набагато легше попередити хворобу, ніж лікувати його.

2. Опустіть покриття. Великі кількості покриття призводять до більш високої премії і логічним рішенням для цього буде зниження охоплення. Ви також можете попросити своїх співробітників, щоб частково сприяти премій, якщо вони хочуть зберегти початкові суми покриття. Звичайно, це було б досить непопулярна серед своїх співробітників, але якщо ваш невеликий план страховий бізнес в питання, яке ви повинні розглянути можливість просування з такими непопулярними заходами.

3. Подумайте про HSAs. Здоров’я ощадні рахунки набирають популярність серед власників малого бізнесу, оскільки вони забезпечують більшу гнучкість і податкових пільг, ніж звичайні варіанти медичного страхування. HSAs поєднувати високі франшизи планів медичного страхування з вільний від податку ощадних рахунків, роблячи внески потрібно платити менше, а більше можливостей забезпечення економії для своїх співробітників. І те, що Усі виплати оподатковуються робить його відмінним вибором для тих, хто хоче отримати більшу малого бізнесу медичного страхування покриття без обмеження бюджету підприємства.

4. Об’єднатися з іншими малого бізнесу. Ви можете приєднатися до Асоціації або купівлю Союзу, інших місцевих підприємств малого бізнесу для того, щоб отримати кращі ціни. Такі асоціації надають малим підприємствам угоду влада великих компаній, тому що при їх поєднанні, такі групи мають велику кількість працівників, які будуть застраховані яка в кінцевому підсумку призводить до більш конкурентоспроможними порівняно з преміями пішов в поодинці. Членські внески, як правило, досить низька з такими групами, в той час як вигоди великі, так що думати про приєднання до однієї з вас є у вашому районі. Це може дати вам хороші ціни на інші види страхування малого бізнесу, а також.