робить забороняє заперечення охоплення темпи приросту медичного страхування

Одним з найбільш важливих елементів недавно прийнятого законодавства реформи охорони здоров’я є положення, в кінцевому рахунку запобігти медичних страховиків від відмовляти охоплення людей з уже існуючими умовами. Незважаючи на те, що мета, як правило, популярністю у публіки, він не був сприяння з боку промисловості. Це тому, що їх бізнес-модель грунтується на зборі щомісячних премій з багатьох здорових людей, скільки можливо, в той час як виплати найменшу кількість претензій вони можуть зійти з рук.

Та частина закону не вступлять в повну силу до 2014 року. Тим не менш, медичні страхові компанії вже доводилося мати справу з подібними правилами жменька держав. Нью-Йорк є одним з них, причому така вимога на місці з 1993 року. Експерти по обидві сторони питання вказують на державу як інкубатора лабораторії, а також приклад того, що нації можуть зіткнутися в майбутньому.

На жаль, є деякі ознаки того, що майбутнє може бути не так яскраво. Хоча люди і сім’ї з вже існуючими умовами такі серйозні, як розсіяний склероз і рак мають можливість придбати покриття, у нього часто заборонно дорогими. Медичні страхові компанії змушені збільшувати свої ставки до десятків тисяч доларів на рік для того, щоб стати беззбитковим.

Чому це відбувається? Вимоги до покриття допомогли зробити політику в штаті Нью-Йорк настільки дорогим, що будь-який, хто може можливо піти з незастрахованих знизилася їх охоплення. Зрештою, вони в змозі закупити охоплення знову, якщо вони хворіють.

Таким чином, люди, які залишаються застраховані ті, швидше за все, подати більшу кількість дорогих претензій. Для того, щоб покрити ці витрати, премії повинні піти вгору. Це в кінцевому підсумку виникає порочне коло. Як непопулярним як федеральний мандат медичного страхування, Нью-Йорк є прикладом того, чому такий стан є необхідним. В іншому випадку, припустив, розширення доступу ураження цілей страхування: поширення витрат і ризиків між великим населенням.

Є й інші чинники: план медичного страхування продані в Нью-Йорку повинна відповідати значно суворіші вимоги і охоплює більше умов, ніж у переважній більшості інших держав. Крім того, витрати на медичне обслуговування, як правило, вище. Крім того, держава погодилася дерегулювання страхових тарифів у певних керівними принципами, з тим щоб отримати співпраці індустрії здоров’я страхуванню.

Згоден, Нью-Йорку закон йде далі, ніж федеральний закон в декількох відносинах. Це не дозволяє страховикам різні тарифи залежно від віку взагалі, в той час як національне законодавство дозволяє обмежений множник (хоча і менший, ніж більшість компаній використовують). Держава також забороняє страховиків від зарядки різних швидкостях курців порівняно з некурящими. На відміну від раніше існуючого стану здоров’я, які не завжди під контролем людини, федеральний законопроект фактично дозволяє домогтися більшої гнучкості у наданні оздоровчих стимулів для страхувальників, щоб отримати здоров’я.

На жаль, Нью-Йорк є прикладом того, як найкращі наміри забезпечити доступне медичне страхування може в кінцевому підсумку покласти покриття ще далі поза досяжністю.