робить доступним медичне страхування

Як витрати на медичне страхування зростає, ми повинні активно у створенні нашого вибору, коли мова заходить про вибір плану медичного страхування. Медичні страхові компанії постійно випускають нові плани медичного страхування, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку. Нові плани в галузі охорони здоров’я пропонують вам гнучко налаштовувати свій власний план медичного страхування. Більшість планів в галузі охорони здоров’я в минулому були упаковані з функціями, які деякі з використання не потрібно, і деякі особливості, які ми не знали, ми мали. Ми знаємо, що страхування автомобіля дає нам гнучкість, де ви можете вибрати свої ліміти покриття, франшиз і типів покриття, що ви хочете. Тільки тоді, коли люди не могли дозволити собі медичну страховку більше, що страхові компанії повинні були придумати нові способи зробити медичну страховку доступною. Днів упаковані групи планів, які пропонуються 5 доларів доплати і оплатити членство тренажерному залі закінчилися. Навіщо платити за план функції, які ви ніколи не збираєтеся використовувати. Більшість з нас і наших батьків прийшли зі світу, де великі компанії платять за їх планів медичного страхування. Великі компанії мають перевагу номерів; більше людей входить до групи більш конкурентоспроможною щомісячні ставки.

Спочатку я хочу звернутися до медичного страхування цитатою магазинах. Якщо ви шукаєте для деяких багато на план, який охоплює все для невелику щомісячну премію ви збираєтеся бути дуже розчаровані. Ціни на медичне страхування ціни медичного страхування незалежно від страхової компанії ви полетите. Основна відмінність в тому, як страхові компанії пропонують конкурувати з більш доступними ставками медичне страхування є, будучи більш творчими у своїх проектах плану. Залишається осторонь від “хороших пропозицій” в області медичного страхування, швидше за все, плани не збираюся описувати небудь, коли у вас є претензії. Тоді ви будете в кінцевому підсумку з векселями з лікарні і рахунки від телефонної компанії медичного страхування.

Медичних страхових компаній, таких як охорона здоров’я Assurant гарантованого Час страхування медичного страхування пропонують плани, де у вас є можливість створити свій власний план. Це один з тільки великих авторитетних компаній медичного страхування пропонує настроюються плани медичного страхування. Вони пропонують п’ять конструкцій планом два з них медичні ощадні рахунки кваліфікованих плани здоров’я та здоров’я інших планів ваші стандартні ППО (Організація бажаних постачальників). Що робить Assurant Здоров’я унікальна тим, що кожен тип план дає вам можливість налаштувати цей план, вибираючи доплати чи ні доплати варіант, вибір франшизи, рецепт покриття наркотиків франшиза, план стоматологічного знижка або стоматологічне страхування і план конкретних варіантів . Якщо ви шукаєте простий у використанні і прості для розуміння HSA планів, Assurant є однією з перших компаній, ви повинні розглянути. Assurant раніше знає як Fortis була першим постачальником медичних страхових планів пропозицію.

При розробці власного плану медичного страхування мати на увазі вашого попереднього використання медичного страхування. Вибір більш високою франшизи для ваших планів медичного страхування зробить найбільша різниця в ваш щомісячний внесок. Майте на увазі, в більшості випадків франшиза застосовується тільки до того, коли Ви знаходитесь в лікарні. Це означає, що, коли ви лягаєте в лікарню, то ви несете відповідальність за свої франшизи. Більшість планів медичного страхування покриє Ваші візити до лікаря, медичний огляд, рецепти наркотиків і вашої лабораторії робота з з-оплати, перш ніж зустрітися франшизи. Якщо ви вибираєте високу франшизу план і щось трапиться з вами, що ви в кінцевому підсумку в лікарні на щось важливе і у вас немає грошей у той час, щоб покрити ваші франшизи. Кожна лікарня буде працювати з вами, пропонуючи вам плани виплат. У деяких випадках ви можете взяти стільки, скільки п’ять років, щоб погасити свої франшизи. Там були випадки, коли лікарні навіть відмовилася від франшизи. Тому вона не має ніякого сенсу у виборі плану з низькими податками. Отримати плани в галузі охорони здоров’я з високою франшизи і ви збираєтеся економити тисячі на медичне страхування. Деякі компанії, такі як охорона здоров’я Assurant запропонувати вам варіант, де, якщо ви обираєте плани в галузі охорони здоров’я з депозитом тридцять п’ять сотень вище ви автоматично отримують право на гарантованій швидкості два роки. Зберегти гроші щомісяця і уникнути підвищення ставок. Тільки з невеликою знання і розуміння того, як працює медичне страхування ви можете заощадити тисячі з медичного страхування, який залежно від потреб.