робить, де ви живете вплинути на ваше ведення страхові тарифи

Багато хто з нас живуть, де ми живемо, тому що ми або ростуть там, або ми приземлилися там якось і задоволені, де ми знаходимося. Іноді хтось може не мати контролю над тим, де вони живуть для професійних причин. Якою б не була причина, чому ви живете, де ви робите, те, що дійсно може впливати на скільки ви платите за свій автострахування. Чи означає це, ви повинні рухатися, щоб платити більш низькі страхові внески? Ну, якщо тільки ви не хочете. Але важливо знати, як, де ви живете впливає на ваші ставки автострахування.

У першу чергу, безпека вашого району є те, що страхова компанія враховує. Якщо є високий рівень вандалізму і угону автомобілів в область, в якій ви живете, ви будете платити більше премій страхування автомобіля, ніж той, хто живе в тихому районі. Це один із способів, в яких люди втрачають гроші на страхування автомобіля через те, їх околиці вважається ризикованим. Проте, наскільки ризикованим є околиця може бути досить важким для мешканців контролювати. Навіть тоді, коли прилегла територія “реформованої” і зробити більш безпечними, це може зайняти деякий час, перш ніж страхова компанія може вважати, що околиця однією з більш низький ризик.

Як страхова компанія знає, що області ви живете у високий ризик чи ні в тому, що страхова компанія фактично є картою, які області є високий ризик, середній ризик і низький ризик. Є навіть райони, які розглядаються як не мають ніякого ризику взагалі. І всі ми знаємо, що коли щось намітили, що вона матиме меж. Тобто, коли хтось може дізнатися, що їх сусід платить значну кількість менше в страхування автомобіля, тому що вони можуть жити по інший бік кордону. Перехід до страхової компанії та приведення їх увагу на це не робити нічого хорошого за те, що вони не можуть рухатися кордоні. Якщо це так, то інші сусіди буде просити те ж саме лікування і кордон буде рухатися до тих пір, що зони ризику не було б і не існує. Це було б повністю усунути необхідність у відображенні і страхова компанія буде насправді втрачають гроші, пропонуючи ті ж самі тарифи для всіх, що в свою чергу підняти премії в будь-якому випадку.

Ще один спосіб, як ви живете впливає на страхування автомобіля, як далеко ви повинні їздити з дому на роботу. Кількість миль, що ви їдете кожен день впливає на вашу фактором ризику. Хтось, хто їздить 5 милях на роботу кожен день знаходиться на менший ризик того, що в аварії, ніж той, хто їздить 25 миль на роботу кожен день, тому особа, яка керує 25 милях до роботи доведеться платити вищу премію, ніж людина, Driving 5 милях до роботи. Він працює так само те ж саме для людини, керуючого 50 миль на роботу, яка доведеться платити більше, ніж у страхуванні особа, яка керує 25 миль.

Зазвичай, все зводиться до того, фактор ризику, і саме тому важливо, щоб навколо магазину для страхових компаній, щоб побачити, який може запропонувати більш низьку ціну для конкретної області. Деякі страхові компанії можуть карт районів по-різному залежно від того, що їх визначення області високого ризику і які можуть зробити істотний вплив на суму коштів, які сплачуються в страхування автомобіля. Ходити по магазинах навколо для кращих ставок може полегшити бажання перейти на низький ризик чи ні ризику.