робить дешеві страхування автомобіля дорівнюють низькі ліміти відповідальності

Ви ніколи не будете знати, скільки страхового покриття вам потрібно, поки ви не потребуєте цього, так що краще перестрахуватися, ніж потім шкодувати. Перш за все, давайте поглянемо на те, що відповідальність Автострахування охоплює. Є дві частини, щоб ваші страхуванні відповідальності перша тілесних ушкоджень відповідальності і друге відповідальності матеріальний збиток.

Нанесення тілесних ушкоджень відповідальності покриває тільки, що, травм, викликаних зробити, щоб автомобільної аварії:

1. Невідкладна допомога на місці події

2. Медичні витрати за нанесення тілесних ушкоджень

3. Компенсація за втрату доходу

4. витрати на похорони

5. Юридичні витрати оборонного та / або під заставу облігацій для тих, хто в списку на політику

Відповідальність за шкоду власності покриває збиток, який витриманий в результаті нещасного випадку:

1. Структурні пошкодження будинків, вітрин і т.д.

2. Ремонт або заміна витрат на інші стаціонарні об’єкти

3. Ремонт транспортного засобу або вартість заміни

Так що тепер питання в тому, які обмеження охоплення мені потрібно? Кожна держава має там власні мінімальні керівні принципи. Правило, близько $ 15 000 / $ 30 000 $ 15 000, але це залежатиме від держави. Коли ви дивитеся на охоплення, я просто записав вас можуть подумати, є три номери там не два, я не розумію. Нанесення тілесних ушкоджень покриття відповідальності випускається в двох формах або охоплення розкол межа, який показаний вище, або єдиний ліміт покриття.

Спліт кордоні зони: Обмеження діляться на дві частини для покриття тілесні ушкодження, а потім є окремий страхового покриття на випадок пошкодження. Якщо взяти приклад з вище $ 15 000 / $ 30000 охоплення, $ 15,000 являє собою загальну суму покриття тілесних ушкоджень, що буде виплачена будь-якій людині під час аварії. $ 30,000 являє собою загальну суму покриття тілесні ушкодження, які будуть виплачені протягом всього аварії. Якщо у вас один межі зони вона включатиме максимальне, що підлягає виплаті, але не окремі максимальні і вона може бути розділена проте необхідно.

Покриття матеріального збитку завжди останній номер, який представлений на $ 15000 в наведеному вище прикладі.

Що таке правильне кількість страхуванні відповідальності? Найбільш поширеною сумою покриття є розкол межу $ 100 000 / $ 300 000 тілесних ушкоджень з охопленням матеріального збитку дорівнює $ 50000. Люди, які вийняти нижню межу дійсно піддаючи себе фінансову катастрофу, якщо вони не можуть дозволити собі платити різницю, коли відбувається нещасний випадок. Наприклад, скажімо, у вас є $ 15000 / $ 30000 покриття тілесне ушкодження, і $ 15000 покриття матеріальної шкоди. Ви потрапите в аварію, що це ваша вина з двома транспортними засобами п’ятирічної Honda Accord і дворічна Chrysler 300. Є три людини, в Honda і одна людина в Chrysler. Всі вони мають незначні травми, але доставлений у лікарню і особа, яка керує Chrysler залишається на ніч для спостереження. Їх рахунки будуть працювати над вашим $ 30000 максимальна за нанесення тілесних ушкоджень і особа, яка керує Chrysler матиме індивідуальну вартість лікарні більш ніж на $ 15 000. Що це означає? Як тільки ваша страховка буде витрачений ви будете нести відповідальність за інших. З лікарні вартості так дорого, як вони, що може означати досить дорогим рахунок до вас. Це навіть не брати до уваги суму матеріального збитку, яка повинна бути виплачена. Так як ви потрапили дві машини шкоди для обох виходить у $ 19 000. Тобто ще $ 4000 з своєї кишені. Гірша частина всього цього була ви думали, що повне охоплення, і що це не мало значення, що сталося. Повне покриття лише означає, що у вас є страхування відповідальності, всеосяжного і зіткнення охоплення, але ваші обмеження відповідальності є найбільш важливими. Переконайтеся в тому, що вони встановлені правильно.

Я хотів би запропонувати, що ніколи не охоплення менше, ніж $ 100 000 / $ 300 000 за нанесення тілесних ушкоджень і $ 50000 матеріального збитку з ще більш високим покриття рекомендується. Варто було їхати від $ 15 000 / $ 30 000 до $ 100 000 / $ 300 000 або навіть вище, не повинно бути більше, ніж на пару сотень доларів на рік максимум. Я витратив би пару сотень доларів на рік більше, ніж застрягти за тисяч через медичних рахунків за людина, що я поранений в результаті нещасного випадку. Коли ми говоримо з вашим страховим агентом завжди отримувати котирування з більш високих меж відповідальності, щоб ви могли порівняти різні ціни між охопленням. Якщо вам потрібно від набору коштують трохи, і ви отримуєте повне охоплення розглянути питання про більш високу франшизи зіткнення, але накопичувального страхування вартість є ще одним темою, яка буде написано трохи пізніше.