робить ваш страховий долару лічильник – Вітер схильні держав домовласників страхування

Коли часи стають важкими одна з перших речей, які люди виключити зі свого бюджету є страхування. У той час як такі рішення можуть забезпечити деяке короткочасне полегшення, з цієї причини ви купувати страховку в першу чергу є захист від непередбачених подій, які призводять до втрат, ви не можете бути в змозі поглинути в межах вашого регулярного бюджету або через інші доступні засоби. Ця проблема посилюється в кризові часи.

У цій статті ми будемо дивитися на страхування домовласників. Як правило, ви повинні нести домовласників, і, можливо, Страхування від повені, у зв’язку з іпотечною положення і, звичайно ж, висока вартість заміни будинку.

Так що ж мені робити? Є чотири простих способів ви потенційно можете заощадити гроші на премії домовласників без збільшення або зменшення впливу ваші частини покриття. Є додаткові методи економії, такі, як покупка продуктів, таких як HomeGuard ™, які пропонують франшизу добавки, управління запасами і т.д., збільшення франшиз, і до використання ACV замість відновної вартості на ваш зміст, що ми не будемо обговорювати їх тут, так як вони зазвичай збільшуються Вашої ризику збитків.

По-перше, ви повинні мати ваш будинок оглянутий Ліцензована професійна оціночна компанія будинку або підрядника. Це буде коштувати від $ 75 і $ 150, але і допоможе вам заощадити на трьох з чотирьох методів, які ми будемо обговорювати в цій статті. Ви шукаєте відновної вартості будинку, вітер пом’якшення Кредитом та сертифікат повені висоти.

Давайте поговоримо спочатку про вартість будинку. Ваш домовласників політика не покриває вартість землі, тільки будинки і (більшість) інших структур. Якщо ви заплатили $ 500k за 2000 квадратний фут будинку і вартість будівництва будинку у вашому районі для дому, таких як будівництво становить $ 120/sq. футів, то ваша відновна вартість становить $ 240K. Вартість страховки на $ 240k політики значно менше, ніж на $ 500 тис. політики. Ви можете сказати собі: “Це добре, але я можу заощадити гроші на оцінку, дивлячись на веб-сайті оцінювача округу для значення. Може бути, але оціночної вартості вашого будинку є на основі ринкової вартості, а не вартості будівництва.

Наступний напрямок заощаджень знаходиться в кредитах Вітер пом’якшення. У державі, як Флорида ви можете заощадити більше 50% на страхування за такими статтями, як ураган стійкого скла, вторинна захист від повеней, хіп дахів з грошима ферм даху і т.д. Більшість страхових компаній вимагають оцінки із затвердженого оцінної компанії (зверніться до агент), щоб кредити. Навіть якщо ви не маєте права на всі кредити, навіть деякі з них можуть знизити швидкість 25 – 30%.

Третя область для заощаджень на вашій Повінь політики. Відповідний сертифікат висоті може заощадити до 50% від вартості страхування від повеней. Знову ж, повинен засвідчити професійну висоту для того, щоб мати право на отримання будь-якого кредиту.

Нарешті, четвертий економії виходить від вашого особистого страхування майна. Як правило, домовласники політика передбачає обмеження в 50% від вартості будинку (охоплення) для особистого майна (охоплення C). Вам це треба багато охоплення? Якщо ви робите належної інвентаризації (HomeGuard і інші забезпечують вільну системи збору інвентарі, щоб допомогти вам визначити вартість вашого змісту), ви можете виявити, що вам не потрібно, що в будь-якої суми покриття повинні бути повністю захищені. Коли ви оцінюєте це, переконайтеся, щоб достатня посібник для ваших родин одяг, витрати, які часто вражають жертвам стихійних лих. Після обчислення ваших потреб, поговорити зі своїм агентом про зниження цього покриття (компанії зазвичай пропонують більш низькі одиниці покриття з кроком 10%).

Так що у вас є, економлячи гроші без шкоди для захисту. Професія агента страхування або ризик-менеджер може допомогти вам в оцінці вашої ситуації.

Томас О. Грін, ARM є президент Ангел Забезпечення Int’l, Inc, незалежний власності та страхування від нещасних випадків агентство обслуговує всі Флориди. Пан Грін був агентом, ризик-менеджер і виконавчої влади зі страхування більше 20 років.