робити нові плани здоров’я Каліфорнії страхування мають більше переваг,

З плином доступних медичних закону, Каліфорнія медичного страхування в даний час включає важливі профілактичної допомоги, що вам нічого не стоїть, окрім вашого регулярні премії. Ці послуги надаються без спільного страхування або доплати звинувачень, і ви і ваша сім’я буде мати покриття для цих послуг ще до вашого річного франшиза була зустрінута.

Очікується, що це принесе користь багатьом людям, які пройшли без регулярних перевірок через вартість. Регулярна профілактика є одним з основних способів, щоб залишатися здоровим. Це також просто приносить душевний спокій, коли ви знаходитесь на вершині будь-які зміни у вашому здоров’ї. Єдина проблема в тому, що ви повинні купити страховий поліс після реформи охорони здоров’я був підписаний в закон 23 березня 2010 з цього отримати розширений охоплення.

нового медичного страхування в Каліфорнії може допомогти з багатьма проблемами зі здоров’ям

Ці безкоштовні профілактичні послуги рекомендується, щоб допомогти вам зберегти своє здоров’я, і ​​навіть консультації покрита. Ця рекомендація може бути використана, щоб допомогти вам кинути курити або схуднути. Вона також може зосередитися на їжі здорово, зменшуючи алкоголю ви споживаєте або для лікування депресії.

Більшість з нас може також отримати вигоду з перевірки артеріального тиску, обстеження на ознаки діабету і перевірки на високий рівень холестерину. Все це включено в безкоштовну профілактичну допомогу. Це однаковою мірою вірно і для багатьох форм скринінгу раку, таких як колоноскопія і мамографія.

Каліфорнія медичного страхування пропонує більше для матерів-к-бути і їх дітей

Коли ви вагітні, ви можете скористатися новою безкоштовною профілактичної допомоги, що включає консультування, скринінг і вакцин для сприяння здорової вагітності. Це положення саме по собі може мати велике значення у здоров’ї нових поколінь.

Ваша дитина може також отримати вигоду з регулярного здорової дитини іспитів. Ну дитині відвідування лікаря також покриті для дітей у віці до 21 року. Звичайно, загальна вакцинація від кору, менінгіту та поліомієліту, також включені, поряд з грипом і пневмонією пострілів.

медичного страхування в Каліфорнії є обмеження на вільну профілактичну допомогу

Нова профілактична допомога надається через обидві групового медичного страхування в Каліфорнії ви отримуєте через ваш роботодавець і індивідуальний Каліфорнії планів медичного страхування, ви купуєте на свій власний.

Каліфорнії страхування плани тільки необхідних для забезпечення такого профілактичного догляду від їх в мережі провайдерів, однако. Ваша охоплення може перешкоджати вам отримати ці послуги поза мережею провайдерів, але ви, ймовірно, доведеться заплатити плату, якщо ви йдете “поза зоною дії мережі».

Якщо ваш в мережі лікар робить процедуру, як і холестерин скринінг-тест, під час відвідування офісу, ви все одно повинні заплатити за частину офісу відвідування, так як профілактичну допомогу не є основною причиною візиту.

Це також може статися, якщо ваш лікар бере плату за профілактичне обслуговування окремими від відвідування офісу. Підтвердити ці положення з вашим страховим агентом або компанії, щоб переконатися, ви розумієте, будь-які можливі звинувачення.

Медичне страхування в Каліфорнії може принести вам більш повне допомоги зараз, що зробить його легше захистити своє дорогоцінне здоров’я. Зазвичай простіше скасувати проблеми зі здоров’ям, коли ви ловите їх на ранній стадії. Ці нові профілактичні переваги сильний стимул, щоб порівняти свої існуючі покриття на нові переваги. Якщо у вас не було покриття, тепер є більше підстав, ніж коли-небудь, щоб дивитися в нього.