робити насправді страховики пропонують страхування авто знижка

Є багато не пов’язаних види знижок Автострахування. Деякі знижки відомі більшості людей, але є деякі додаткові знижки, що ви можете бути в змозі отримати, які широко не відомі. Наприклад, якщо ви є людиною, яка мала судимості водіння протягом останніх 3 до 5 років є додаткові знижки для вас. Значення, ви не були в аварію або отримав путівку в цей період. Якщо у вас є більше одного політика з тією ж компанією або застрахували більше одного автомобіля за допомогою тільки одного страховика, то ви зазвичай отримуєте додаткову знижку.

Крім цих загальних і добре відомі знижки існують і інші заходи з економії коштів, що ви можете бути в змозі отримати. Було виявлено, що люди зі ступенем бакалавра в галузі машинобудування зокрема або в науках може отримати більш низькі ставки автострахування. Люди з цими типами градусів мають менший ризик, ніж інші градусів. Якщо у вас є ступінь у галузі біохімії, машинобудування та інших суміжних областях, то ви можете отримати додаткову знижку на страхування автомобіля, якщо ви купуєте політики утворять 21-го століття група (AIG Direct). Зазвичай від 10 до 30 відсотків можуть бути збережені до тих пір, поки у вас є хороша запис водіння.

Вчителі та фермери також вважається низьким ризиком і клієнти можуть претендувати на знижку Автострахування. Багато страхових компаній пропонують автомобіль буде додаткова знижка автомобільного страхування, якщо ви педагог. Економія застосовуватися до цієї знижки буде змінюватись в залежності від вашого сертифікації та стан, у який навчить якої Ви, можливо, повинні бути професором коледжу часу, щоб претендувати на знижку страхування автомобіля, але ви повинні перевірити в першу чергу з вашим страховиком.

Geico пропонує спеціальну військову знижку страхування автомобіля для активного і неактивних членів. Військовослужбовця дозволить заощадити від 2 до 15 відсотків через Geico. Geico пропонує спеціальний пільговий тариф, якщо у вас є автомобіль і зберігається отримують ворожі вогню платити. Вони також зменшить ваші покриття до мінімуму, якщо ви послали над морями і поставити ваш автомобіль на зберігання. Адже Geico виступає за уряд Співробітники страхової компанії.

Віку і довголіття як покровитель з Хартфорд ААП програму страхування автомобіля запропонує вам ще більшу знижку. ААП члени будуть отримувати великі знижки на багатопроцесорних політики та кількох транспортних засобів політики. Якщо ви були застраховані в компанії більше 5 років ви будете отримувати додаткові знижки.

MetLife знизить ваші витрати автострахування, якщо ви прийняти і передати курсів з Національної ради з безпеки, особливо оборонних курс водіння. Ці курси можуть бути прийняті в Інтернеті або ви можете замовити повний комплект курсу. Якщо у вас є багато очок на вашому ліцензії то, приймаючи оборонну курс водіння є фантастичним чином, щоб знизити страхові платежі.

Якщо ви думаєте, що ви можете мати право на додаткові знижки або просто невизначених будь-яких додаткових знижках Ви повинні говорити зі страховим агентом. Скажіть, що ви хочете порівняти тарифи і знижки від багатьох компаній і не турбуйтеся, тому що всі вони пропонують безкоштовні котирування страхування. Ці додаткові знижки може сильно вплинути на вашу страхову премію і приймаючи деякий додатковий час розслідування Різні правила можуть врятувати вас зовсім небагато грошей. Переконайтеся, що всі ваші запитання написані, перш ніж говорити з вашим агентом, щоб переконатися, що ви нічого не забуваєте. Ви готові визначити, яка компанія надає вам краще висвітлення та знижки для вас.

Джо welusz