робити вибір про покриття здоров’я та материнства

Сім’ї або окремої медичного страхування охоплення політики, які можуть покрити витрати на послуги, включаючи пологові відвідування жіночої консультації і лікарняних витрат може коштувати набагато більше, ніж аналогічні договори страхування, які не забезпечують оплата відпусток по вагітності пов’язаний-медичної допомоги. Ви могли б витратити сотні доларів на місяць для цих додаткових переваг. Ви можете, звичайно, може зробити щось ще за рахунок цих коштів, якщо ви не хочете завагітніти у найближчому майбутньому.

Це марна трата грошей, щоб платити за допомоги по материнству, коли вам не потрібно це. Це дороге потребувати оплата відпусток по вагітності і вагітності не було покриття. Виявили материнства може коштувати вам розшарування. Це, безумовно, важливо, що ви зробите правильний вибір. Поява помилки тим чи іншим шляхом може мати велике фінансовий вплив.

Вагітність страхування: Коли найкраще додати або впасти охоплення страхування вагітності?

В ідеальному світі, ви повинні бути в змозі включати вагітності та пологах тільки до зачаття дитини і усунути ці витрати відразу ж після вашого останнього візиту з акушеркою. На жаль, питання про попереднє існуючих умов і незапланованих материнства може зробити тимчасові зміни в іншій план медичного страхування догляд складніше.

Переконайтеся, що ви знаєте про періодами очікування в політиці будь-який план, який ви розглядаєте. З деякими планами, ви просто повинні завагітніти після дати набрання чинності. Це означає, що ви можете зачати відразу після вашої дати набрання чинності. З іншими договорами страхування, ви повинні будете чекати протягом декількох місяців, щоб уявити собі, щоб ваша вагітність покриті.

вагітність планів та існуючих умов

Вже існуючі медичні умови можуть перешкодити вам вносити зміни в політику. Це означає, що якщо у вас є хвороби, коли ви вирішите перейти на поліс, який покриває вагітності, ви може бути не дозволено це робити. Це також означає, що, якщо ви вагітні в той час, ви не можете бути дозволено це зробити. Якщо член сім’ї страждає з будь-яким важливим питанням здоров’я, ви не можете бути в змозі змінити свою політику.

Навіть такі нешкідливі, як погано розтягнення зв’язок може блокувати вас від Зміна договорів страхування тимчасово. Більшість приватних медичних страхових компаній захочуть чекати, поки ви були звільнені від турбот, перш ніж вони будуть пропонувати вам політики.

Це означає, що ваше рішення для додавання або видалення переваг вагітності страхування може бути зірваний долю.

Стратегія пологах

Більшість сімей, зробити краще, коли вони купують, коли вони купують окремими договорами страхування. Часто плани, які охоплюють материнства пов’язаних медичної допомоги мають інше покриття, що вони знайдуть непотрібним. Часто дружина повинна отримати окрему медичний страховий поліс, ніж її чоловік. Дві страхові поліси часто буде дешевше, ніж одна політика.

Багатодітні сім’ї часто економлять при купівлі одного медичного догляду політики. Розмір сім’ї і у віці від батьків чи впливають ви будете краще робити з одного політика чи два. Хороші особисті медичного страхування агент повинен бути в змозі допомогти вам вирішити, який варіант краще для вас і вашої родини.

Там багато сімей, які мають вагітності та пологах на своїх договорів страхування після того як вони прийняли заходи, щоб переконатися, що вони не можуть зачати дитину. Будьте впевнені, щоб відмовитися від цього дорогого покриття, коли вам більше не потрібно. Гроші, які ви інвестуєте на допомоги по материнству страхування після того, як була перев’язка маткових труб, очевидно, викинуті на вітер гроші.

ви повинні отримати страхування материнства зараз?

На жаль, не знаючи, коли і якщо у вас буде, що вагітність не планується і, коли або якщо ви будете розвивати вже існуючі умови, що робить його важко купити гарантованого медичного догляду страховий поліс робить це важке запитання. У статті, яку читають повинні зробити це простіше зробити більш повно-усвідомлений вибір. Не будучи впевненим у майбутньому, прийняття рішення зі стовідсотковою впевненістю неможливо.