речі, які потрібно знати про страхування життя призводить

Кожен потребує допомоги, у свій час в їхньому житті призводить до страхування життя. Колись давно, вони дозволили Вам застрахувати будь-якого, навіть незнайому людину. Але люди почали з’являтися в масовому порядку мертвих так, щоб було достатньо, щоб змінити політику.

Страхування життя може бути визначений як взаємні угоди між людиною страхується і політики власника якому постачальник послуг зобов’язується платить обумовлену суму грошей у разі смерті застрахованої особи. Політика власника натомість погодиться заплатити премію, початкове договірної обсяг, під певні проміжки часу. Проте в деяких країнах є окремий пристрій, в якому смерть витрати та інші законопроекти, що стосуються похорону включені в преміум політики. Однак у Сполучених Штатах, форма просто вказує, передбачених суму, що підлягає виплаті після смерті застрахованої особи.

У цей день і вік, Є багато способів, щоб знайти дроти страхування життя. У деяких країнах, можуть бути правила і політики, які витрати смерть, похорон витрати включаються в політику. Але, як для Сполучених Штатів переважаючою формою страхування виплачує одноразову суму грошей під час смерті. Душевний спокій зазвичай осягає страхувальник один раз на політиці на місці. Серйозні захворювання можуть бути включені в контракти, а також конкретних винятків. Наприклад, страхування життя не може бути збережений, якщо самогубство, шахрайство, масові заворушення, або інших людських подій, таких як вони зроблені. Страхування життя може також включати інвестиційних процедур, де метою є, щоб отримати капітал за рахунок страхових внесків. У Сполучених Штатах найбільш поширеною формою є ціле життя, мінлива життя і універсальної життя.

Є відмінності, коли мова доходить до застрахованої особи і, будучи власником політики самостійно, але зазвичай одного застрахованого і власник, як правило, те ж саме. Але хтось може купити кришку на ваше життя, і буде нести відповідальність за сплату страхових внесків. Застрахованих, хоча не обов’язково буде пов’язаний з цим процесом. Одержувач отримає компенсацію при настанні страхового людина помирає. Власник поліса є той, хто вибирає цей бенефіціара та бенефіціаром може бути змінена власником в той час, за їх вибором. Є такі речі, як безвідкличну бенефіціарів, що означає, бенефіціар повинен погодитися на всі зміни беруть участь. Тому абсолютно необхідно для розуміння технічних участь у політиці, перш ніж купувати їх.

CQV, як правило, є обмеження на політику закупівель для тих, які мають “страховий інтерес”. Це має бути доведено, що покупець буде проходити через великі втрати і страждання повинні CQV померти. Це зупиняє людей від отримання переваги, які приходять від фактичних випадковостей з неминучою смертю. Якщо не було ніяких вимог страхового інтересу, вбивства, буде зростати. Одна страхова компанія, яка продала їх політика, щоб їх набувачеві, але не було ніякого інтересу, який був страховим і був визнаний винним у вбивстві застрахованої особи, який вважався протиправних смерті відповідно до рішенні, винесеному в разі Свободи національного життя в порівнянні з Уелдон і під акт 1957 року. Не дуже хороша страхуванню життя призводить очевидно.