речі, які, можливо, не поширюється на страхування подорожей

Курортний сезон йде, і деякі з вас, можливо, вже вирішили, як і де провести цей розслабляючий момент зі своєю сім’єю. Так що готуйтеся ваш відпустку добре, вибір на користь перевіреного і надійного турагента, щоб організувати вашу поїздку, мудро вирішили, куди йти і що робити від вашого призначення, підготувати ваші проїзні документи і речі взяти з собою в поїздку, і, звичайно, для того, щоб уникати вашого свята перетворилася на кошмар, то вам потрібно страхування подорожей в якості захисту.

Страхування подорожей є одним з найважливіших інструментів на ваше свято, так що краще вибрати страхову компанію мудро, коли ви вирішите купити один. Магазин приблизно за кращі ставки і покриття, а також це гарна ідея, щоб знайти керівництво і поради про те, щоб отримати краще страхування подорожей для вашої подорожі.

Але не відчуваю себе на 100% безпечним тільки тому, що у вас вже є туристична страховка, так як немає ніякої страховки, яка може охопити всі ризики. Так що страхування подорожей, є речі, які більшість туристичних страховка не покриє. Знаючи ці речі, важливо щоб ви могли прийняти препарат у випадку, якщо деякі з них відбуваються до або під час вашої поїздки. Це також корисно, щоб допомогти вам вибрати страхову постачальника, який може дати вам найбільш покриття для вашої подорожі.

Я зібрав з багатьох джерел, те, що більшість туристичних страховка не покриє, як ви можете побачити нижче:

Страхування від невиїзду

Туроператор
Хоча це зовсім поза вашого контролю, але страхування подорожей не платитиме за будь-які витрати, які ви вже зробили, якщо подорож скасовується вашого туроператора. Ви можете попросити туроператора повернути свої гроші, але ваша туристична страховка не буде платити за будь-які втрати ви відчуваєте не відносно цієї ситуації ні допомогти вам, щоб отримати готівку від туроператора або зробити позов проти них.
Туроператор може скасувати свою поїздку по ряду причин, включаючи їх внутрішні проблеми компанії. Ось чому ви повинні ретельно вибирати для туроператора, щоб уникнути цього, переконайтеся, що це хороша і надійна компанія.

війни або заворушень
Звичайно існують певні типи зіпсувати ситуації, викладеної в політику з поясненням є це покриваються чи ні. Як правило, вони є; страйк, масові заворушення, громадянські заворушення, тероризм, а також війни, що відбувається у вашій подорожі. Якщо анулювання здійснюється стосовно однієї з цих причин, багато страхових поліси подорожі не покриє.

Смерті або хвороби домашніх тварин
Любителі тварин можуть скасувати свої поїздки, тому що їх улюблена домашня тварина мертво чи погано, але не очікуйте, що страхова компанія буде мати співчуття до цієї ситуації, то це також ризик того, що не може бути застрахований.

психологічна проблема
Ви не можете скасувати свою поїздку за те, що психологічні захворювання або психічні проблеми без штрафних санкцій, тому що для більшості страхових компаній, це виключення з покриття.

Розлучення до поїздки
Один на мільйон, але він все ще може статися. Після того як ви купили путівку і страхування подорожей, раптом виникає проблема у вашій родині, то ваш чоловік подає на розлучення і руїн весь план, і ви повинні відмовитися від поїздки. Це також не розглядається в якості покриваються ризику.

Пандемії
Якщо ви дізналися, що від вашого призначення є, як пандемія свинячий грип чи щось на зразок цього, ви можете турбуватися заради здоров’я вашої сім’ї і вирішили скасувати поїздку. Але пандемії також не є поважною причиною для скасування поїздки, так що це не буде розглядатися.

відмови у видачі візи
Цей випадок іноді трапляються, і сумно це завжди відбувається після того, як ви купуєте квиток або забронювати путівку або при прибутті. Здебільшого ви можете очікувати тільки готівку назад від авіакомпанії за квитком, але туристична страховка звичайно не покриває для цієї відміни.

стихійне лихо
Більшість туристичного страхового поліса можуть сказати, що вони будуть висвітлювати для скасування поїздки, якщо у пристрої повністю відключений від стихійного лиха. Але, будь ласка, зверніть увагу на дрібний шрифт і уважно його прочитати, як правило, він говорить, що якщо курорт або аеропорт залишається відкритим, ви не отримаєте ваші претензії виплачує страхова.

здоров’я, лікування або отримання травми

раніше існуючих умов
Це загальне виключення в багатьох страхових полісів, тому лікування, пов’язані з цим станом під час вашої поїздки буде мати, щоб вийти зі своєї власної кишені.

екстремальних видів спорту
Якщо ви хочете зробити деякі екстремальні види спорту від вашого призначення, ризики не будуть покриті за рахунок звичайного страхування подорожей. Для цього ви повинні отримати іншу страхування, страхування крайніх спорту або щось на зразок цього.

вагітність і пологи
Як правило, воно зазначено, за яких умов ускладнення вагітності або пологів покрита. У вас теж є читати дрібний шрифт ретельно реального на цьому.

трудова діяльність
Для страхової компанії, свято святом, смислів ви не повинні працювати або робити все, що пов’язано з ним. Якщо ви отримали травму, а робити те, що вважається трудовою діяльністю, то страховка не покриє його. Що вважається трудової діяльності не завжди, що ви робите щось за гроші, так довго, як це ситуації, пов’язаної з ручною працею, використовуючи електроінструмент або водіння вантажної і причіпної техніки, вона може розглядатися як трудова діяльність.

п’яний
Якщо ви поранити при цьому діяльність після того, як деякі напої, є великий шанс, що ваша страховка не буде платити за це. Так що краще звернути увагу на це.

сексуальну поведінку
Якщо ви страждаєте на захворювання або мають турбуватися про своє майбутнє стані здоров’я, пов’язаних з сексуальним шляхом інфекції або небажаної вагітності за результат вашого сексуальної поведінки на вашому святі, є великий шанс, що ви повинні піклуватися про медичних витрат на лікування або тести самостійно. Більшість туристичних страховка не покриває цей стан здоров’я.

медична репатріація
Багато людей відчувають себе в безпеці, коли вони знають, що страхова дасть покриття для медичної евакуації, якщо вони страждають поганим медичний стан, в деяких віддалених районах. Вакуумирование призначені для передачі пацієнта найближчим область, яка має найкраще медичне обслуговування. Але якщо вам потрібно, щоб бути передані назад додому, щоб отримати належне лікування це називається репатріацією, і не так багато туристичне страхування покриє це. Так що ви повинні прочитати дрібний шрифт ретельно і з’ясувати, що він говорить про це.

інші

багажу затримана менш ніж за 24 години
Це гарна ідея, щоб перевезти речі, які потрібно протягом дня у разі, якщо є затримки багажу. Якщо затримка становить менше 24 годин, страховка не покриє його. Страхування буде охоплювати тільки для затримки багажу більш ніж на 24 годин і це не справедливо для вихідних рейсів тільки, так що ніякого покриття затримку багажу для Вашого зворотного рейсу додому.

Втрата або пошкодження ключі, гроші, документи, квитки, або кредитні картки
Зазвичай ці вироби не вважається в якості багажу або особисту річ, так що ви повинні тримати ці елементи реальної безпеки під час Вашої подорожі.

проблеми, пов’язані з польотом на погрози безпеки і тероризму
Іноді ці проблеми можуть призвести до закриття аеропорту, затримки польоту або скасування події політ, і туристична страховка не буде покривати вас за покупку іншого квитка, зміна маршруту квитки, або платити за житло для цих причин.

Я дійсно сподіваюся, що ця стаття може допомогти вам організувати ваше Зберегти і приємна подорож. Найголовніше, завжди звертайте увагу на кожну деталь в політиці і читати дрібний шрифт ретельно, так як одне слово може визначити, чи є претензії ви зробили може бути оплачений чи ні, мати хороший відпустку.