речі, які ви повинні знати про ставки по страхуванню життя, перш ніж застосовувати

У той час як ми не можемо контролювати все в нашому житті можуть бути деякі речі, які ми можемо контролювати, які відносяться до цін ми платимо за страхування життя. Давайте розглянемо деякі з найбільш поширених питань, які можуть безпосередньо впливати на премії вартість поліса страхування життя і як ми можемо уникнути переплати, будучи активної

багато надлишкової ваги неактивних осіб мають більш високий ризик, в кінцевому рахунку випробувати резистентність до інсуліну, високий кров’яний тиск, холестерин та інші проблеми зі здоров’ям. Найважливіше, що ви можете зробити, це є здорову їжу і отримати деякі вправи. Якщо ваш хронічно огрядним обговорити з вашим лікарем, який тип плану ви повинні слідувати. Це може не тільки змінити ваш смертності, а й знизити страхові внески. Крім того, перш ніж купувати страховий прямих поговорити з агентом, який може направити вас до носія, який пропонує більше поблажливості в андеррайтинг побудувати діаграми як ви можете претендувати на більш вигідний валютний курс класі з конкретними носіями.

Курців і тютюнових користувачів платити більше за страхування життя, куріння підвищує ймовірність для емфіземи, раку і хвороби серця. (Іноді святкове сигар не буде дійсно боляче.) Якщо ви кинете курити, принаймні 12 місяців, ви можете претендувати на більш високу частоту через 36 місяців ви можете претендувати на великі ставки. Навіть якщо Є перевізників, які пропонують здорову ціни курець, ви можете очікувати платити значно більше, ніж у некурящих. Не намагайтеся робити підроблені, вони можуть сказати від іспиту, якщо ви насправді курця.

Хоббі також можна розглядати ризик андеррайтингу страхування життя, хобі, такі як аквалангісти, приватних пілотів, дельтаплани тощо, ймовірно, буде обкладатися податком на все найцікавіше при купівлі життя політику. Зайнятість в небезпечній роботи може вплинути на ваші ставки, а також. Багато відмовитися від їзді на мотоциклах і працюючих небезпечних робіт при створенні сім’ї, так що якщо ваші створення сім’ї вважають більш консервативний підхід до життя і знайти якісь нові хобі і роботу. Стрес може бути важливим фактором для багатьох споживачів, які не можуть зрозуміти, вплив він робить на їх здоров’ї. Багато разів ми бачимо клієнтів, які вважають, що вони здорові і приголомшені, щоб дізнатися від Para-Мед іспиту, що висока напруга кар’єрі змусили їх страждати від необробленого високий кров’яний тиск. Якщо насправді ви думаєте, це може бути ваш випадок розглядати не-мед політики першого, отримаємо, що на місці потім укладають повністю підписана політики на вершині, щоб заповнити різницю покриття вам потрібно або замінити НЕ-мед в цілому, якщо ставки нижче, таким чином, ви уникати червоних слідів на медичний висновок Бюро інформації і ризик бути оцінені і змушені платити більш високу премію або відмовляють в цілому.

Сімейна історія, очевидно, не може управлятися, але знову є агент полі зору питання під рукою, і поле гарантувати вашу справу до подання носія з агенти зазвичай знаємо, що носіями є знайомий з цієї конкретної проблеми здоров’я, деякі носія ігнорувати мати чи батько історії Рак той час як інші будуть оцінити його. Не в останню чергу віці може вплинути на ваші премії, звичайно, сенс є деяка форма терміна покриття чинності, коли у вас є зобов’язання, які залежать від вас чоловік, діти, так що молодші краще, якби ви розглядали покриття не відкладемо так як провайдери іноді оцінити вас в 6 місяців Mark Від вашого останнього дня народження, якщо ви 34 років і 5 місяців почати пошук!