речі, які ви не повинні робити при страхуванні вашого автомобіля

Там завжди спосіб скоротити ваші витрати на страхування, і це хороша новина. З іншого боку, погана новина в тому, що це не так просто, як вирубка вашого покриття до мінімуму, і сподіваюся, ви не потребуєте додатковій кількості ви тільки що викинули. І якщо ваш друг не перестає твердити вам, що це тільки так ви можете отримати більш дешеві страхування автомобіля, нехай ваш друг, щоб зробити це самостійно. Тому що насправді є деякі факти, які Ви повинні мати на увазі і ніколи не робите з вашим автомобілем страхування.

Дешево не завжди краще

Звичайно, ви можете прийти в голову ідея з ним. Але в більшості випадків страхування автомобіля заснований на старій концепції: ви отримуєте те, що ви заплатили. І якщо ви вирішите платити менше за страхування автомобіля, ви опинитеся в ситуації, коли вам доведеться платити з власної кишені для покриття збитків. І кому це треба? Чому скорочення страхового покриття, коли в кінці вам доведеться заплатити більше і прямо з вашого гаманця? Страхування автомобіля там, щоб допомогти вам покрити збитки у разі необхідності, так чому відмовляється цю допомогу просто, щоб заощадити гроші в короткостроковій перспективі? Тому що ви ніколи не знаєте, коли вам знадобиться покриття ви тільки що впав, і це завжди краще, щоб ваша спина покрита, а не почуття, як ходити по мінному полю кожен раз, коли ви сидите у вашому автомобілі. Справді, коли ви роздягнутися покриття до мінімуму це багато, як азартні ігри і ставки дуже високі в цій грі.

Що про стан мінімумів?

Багато водіїв, як правило, думають, що вони потрібні тільки основні третього покриття цивільної відповідальності вимагає державних законів, вважаючи, що всі інші типи покриття існують тільки для страховиків заробити на своїх клієнтах. На жаль, для вашого гаманця, що це далеко від істини. Так, держава мінімуми встановлюються запевнити, що політика набула в певному стані буде в змозі покрити середні аварії автомобіля з урахуванням місцевих витрат на ремонт і медичний. Тим не менш, в більшості випадків ці мінімуми значно нижче середньої суми, яка була б достатньо, щоб покрити серйозної аварії, а водії, які вирішили зберегти його якомога нижче, змушені покривати різницю з власної кишені.

Крім того, інші види страхового покриття не даремний ткачів, теж. Наприклад, незастрахованих охоплення автомобіліста безумовно, допоможе вам покриття збитків, викликаних незастрахованих водія. А з урахуванням зростання числа таких водіїв на дорозі в ці дні, це дуже корисна функція, якщо ви проводите багато часу за кермом.

Так що те, що там для вас зробити?

Може здатися, що немає ніякого способу, щоб отримати більш дешеве страхування автомобіля, але, на щастя, це не так. Так, це не найкраща ідея, щоб маніпулювати вашої охоплення, але є змінні, які ви можете налаштувати. Перш за все, ви можете підняти ваші франшизи, якщо ви можете дозволити собі збільшення. Переконайтеся, що ви встановили франшизу в сумі, яку ви дійсно можете сплатити заздалегідь, і це не буде серйозною втратою для вашого бюджету. В іншому випадку, немає ніякого сенсу в цьому. І ви завжди можете ходити по магазинах навколо для кращої політики з іншими провайдерами.