речі, щоб стежити до подачі позову медичного страхування

Все більше і більше людей йдуть на медичне страхування та медичні страхові компанії все частіше просувають свою продукцію. Але всі претензії медичного страхування отримати схвалення? Відповідь: ні, багато осіб, які брали медичного страхування вважають, що їхні претензії заперечуються страхування компаній. Які точки слід мати на увазі, так що претензії не заперечується? Ось кілька важливих з них.

Дайте реальну картину поточної ситуації в галузі охорони здоров’я, і ​​якщо у вас виникли будь-які вже існуючі захворювання або медичного стану, розкривати її страхування компанії. Фірм медичного страхування, як правило, не наполягають на медичне обстеження до певного віку, а виражені в політичному плані, і очікує, що страховик, щоб дати точну інформацію про його здоров’я.

Майже всі страховики мають певний мінімальний період госпіталізації пункту ініціювати претензії. Зазвичай вона становить 24 годин після госпіталізації. Умови варіюються від компанії до компанії. Так що, якщо ви шукаєте медичне страхування, яке покриває навіть звичайних медичних оглядів, рекомендується ходити по магазинах навколо і знайти політика, який пропонує такого об’єкта.

З кожним страховиком є ​​пункт, який явно виключає будь-які вже існуючі захворювання, однак вони можуть забезпечити страхування для нього, якщо ця політика тривала з ними протягом більш, ніж заданий період. Наприклад, деякі захворювання, як катаракта, грижа і синусит може покриватися тільки через два роки. Так що, якщо ви не були в змозі отримати предболезни покриття через триваючі оновленню політики, ваші претензії може бути відмовлено.

Медичні страхові компанії мають певні початкові межі, яка може варіюватися від 30-60 днів і більше протягом якого вони не пропонують відшкодування витрат на певні захворювання та хвороби.

Претензії щодо виплат після госпіталізації, якщо пропонують поліс медичного страхування компанії постачальника, будуть в більшості випадків мати мінімальний термін госпіталізації пункту додається до нього. Наприклад безперервної госпіталізації 5 днів.

Коли справа доходить до операції, є добре викладені умови, на які компанії медичного страхування відшкодує витрати. Наприклад, якщо більш ніж одна операція проводиться під одним наркозом, позов про суворі хірургії виплачується в повному обсязі, в той час як тільки 50% користі дається для другого. Ніякі претензії не будуть виплачуватися за будь-які наступні операції під тим же наркозом.

Інша справа, мати на увазі, що більшість медичних страхових компаній воліють оригінали рахунків для врегулювання претензій. Це може викликати проблеми, якщо людина хоче подати заявку на претензії від двох різних компаній медичного страхування. У такому випадку було б корисно звернутися до страхової компанії, чи будуть вони приймати рахунки у двох примірниках або зробити копію.

Враховуючи ці речі на увазі, уточнивши всі сумніви перш ніж зупинитися на конкретній компанії медичного страхування і після претензії способом, належним чином з усією документацією буде йти довгий шлях у забезпеченні того, що вимоги медичного страхування, не були позбавлені.