речі, щоб розглянути про Колорадо автострахування

Як рецесія продовжує погіршуватися, і ціни на газ продовжують зростати ніхто не може не відбитися на всіх інших предметів першої необхідності в нашому житті, які будуть зачеплені. Багато хто з нас доведеться їздити на роботу і назад, а також враховуючи те, що ціни на газ коштував в ці дні, тільки шкода, що ми могли б автомобіль-басейні або скористатися громадським транспортом.

Ось і виникає питання, так як я живу в державі, яка робить авто страхування обов’язкове, як я можу знайти саме доступне страхування автомобіля? Як можна переконатися, що я отримати покриття, яка відповідає моїм потребам, коли є так багато на вибір?

Перше, що було б важливо знати, мінімальне покриття законом для штату Колорадо. Колорадо вимагає, щоб відповідальність за кожен окремий потерпілий в аварії, покриття повинне становити $ 25000 Максимальна виплата для кожної людини. Максимальна загальна сума виплат для всіх потерпілих сторін становитиме $ 50000 відповідальності за однієї аварії. Повна відповідальність за матеріальний збиток однієї аварії становить $ 15000. Що це означає, що ви повинні мати як мінімум $ 25 000 на людину за шкоду, завдану іншій особі, до $ 50 000 для всіх сторін, постраждалим в аварії ви були залучені в і $ 15000 за шкоду, який ви, заподіяну майну іншого абонента.

Знову вони мінімального покриття Законом Державний Колорадо. При розгляді Колорадо Автострахування ви повинні розглянути більш високі рівні покриття, якщо у вас є активи для захисту. На додаток до розгляду захисту ваших активів, додаткові покриття, такі як медичні виплати, зіткнення, всеосяжного і недостатньо застрахованих автомобілістів покриття тілесне ушкодження може бути шлях.

Рушійною силою для того, як Колорадо премії автострахування визначається засноване на стані водійські документи в цілому. Що відбувається, є те, що страхові компанії беруть на себе витрати на забезпечення охоплення для всіх водіїв Колорадо (у тому числі населених пунктів і судові витрати), і розділити його між усіма драйверами в державі. Хоча я хотів би сказати вам, що вартість розподіляється рівномірно, тобто не так.

Відсоток виплачується вас як особистість водія визначається наступними:
• записи водіння
• Ваш вік
• Ваш логістики
• Тип транспортного засобу ви їдете

Подивимося правді в очі, якщо ви перебуваєте під 25 це не має значення, в якому стані ви живете, це буде коштувати більше, щоб застрахувати вас. Це не має значення, якщо ви перебуваєте за кермом Пінто, Viper або Mustang GT віку працює проти вас. Червоний і чорний автомобілі автомобілі коштують більше, ніж страхування сірий або синій. Спортивне сервісне транспортний засіб коштує більше, щоб застрахувати, тому що вони високо цінуються викрадачів. Концепція установки чіпів GPS стеження для стримування викрадень починає ставати більш поширеним явищем. Було б нерозумно до крайності, щоб вкрасти автомобіль, який може бути простежено протягом декількох хвилин, чи не так? Охоронні системи та знизити ставки автострахування. Часто ви можете знайти протягом анкети вам буде запропоновано чи ви будете використовувати ваш автомобіль для відпочинку або роботи, і в середньому, скільки кілометрів ви будете їздити. Всі ці фактори у визначенні, що ваша страхова премія буде. Очевидно, ведучи більше, ви збільшуєте ваші шанси на дорожньо-транспортної аварії. Так зробіть собі послугу: як захистити свої активи і ваш гаманець шляхом порівняння торгових, перш ніж вибрати Страхування Авто Колорадо.