речі, щоб знати про страхування критичних захворювань

Критичні страхування хвороби як правило, часто приймають форму вершника. Наприклад, критичні захворювання відповідної політики життя. Критичні охоплює хвороба також може бути об’єднана з терміном або пожертвувань обидва вони є основною або основної політики. З іншого боку, автономні критичних охоплює хвороба можливо, стали менш важливо і щоб шукав. Тим не менш, він все ще може бути запропонована як мінімум компаній і ринків по всьому світу.

Там може бути два типи страхування критичних захворювань. Обидва можуть надавати окремі види допомог. Їх можна назвати прискореним переваги і додаткові переваги. Тих, хто забезпечує прискорене вигода може бути найпоширенішою формою кришки. Він може присудити частка страхової суми основної політики. Тому при критичному ударі хвороби, може бути достатньо грошей, щоб платити за медичне обслуговування у той час як політики як і раніше залишається в силі. Другий з додатковою перевагою може забезпечити додаткові переваги без зміни всієї страхової суми базової політики. На відміну від традиційних критичних захворювань політику може платити допомогу тільки один раз, після чого політика може прийти до кінця.

Крім того, в деяких країнах здоров’я та страхування від нещасних випадків може бути поширена на деякі важливі аспекти страхування критичних захворювань. У той же час, критичні страхування хвороби може бути також у тому числі елементи, такі як інвалідності та тривалого лікування. Страхові компанії, можливо, були, вирішили йти по цьому шляху, так що вони цілком могли б продавати свою продукцію. Хоча наведений вище аргумент може здатися добре збалансований, він, однак, вважається, що занадто рано думати про амальгаму різних продуктів. Крім того, критичне охоплює хвороба для конкретного Gendre, можливо, також стала абсолютно необхідною. Наприклад, нова критична плани хвороби, можливо, були призначені для жінок про найбільш частих хвороб вони страждають від. Цей тип критичної полісом можуть бути спільними в Гонконзі, де критичних захворювань, таких як рак молочної залози в основному зосереджений.

Більше того, якщо ви страждаєте від критичних захворювань, відносне стан має бути підтверджено лікарем, обрані підприємством, є фахівцем захворювання. Якщо ви стверджуєте, для критичних захворювань, ваша страхова компанія може зажадати деяких доказів. Це можуть бути клінічних, рентгенологічних, гістологічних та лабораторних ознак. Крім того, захворювання, які можуть виникнути у зв’язку з ВІЛ / СНІД, алкоголь, наркоманія, самостійної завдані травми, і т.д. не може бути прийнята в якості критичних претензій хвороби. Одне просте пояснення може прояснити це питання. Вони розглядаються в якості найбільш поширеною формою виняток можна знайти на більшості критичних захворювань політику. Тим не менш, деякі компанії можуть прийняти ВІЛ / СНІД як критичні захворювання тільки тоді, коли хвороба була викликана через переливання крові. Але переконливих доказів повинні бути передані компанії, перш ніж позов приймається.

Крім того, страхові компанії також залишають за собою право направляти застрахованої особи за кордон для підтвердження медичних свідоцтв критичного захворювання. Це може статися в країнах, де система охорони здоров’я може бути поганим чи є брак медичних інструментів.

Критичні страхування хвороби можна розглядати як складну форму страхування. Там може бути так багато правил, які застосовуються при критичних претензій хвороби зроблено. Якщо ви були чесні зі своїми страховиками, ви можете бути впевнені, що ви будете нагороджені виплат, клопоту безкоштовно.