речі попросити вашої страхової компанії перш, ніж придбати страхування автотранспортних засобів

Всім відомо, що страхування є, ймовірно, одним з найбільш важливих аспектів життя людини, це може бути автомобіль, майно, життя або бізнес страхування. Або будь-який інший вид страхування, якщо на те пішло. Тим не менш, придбання страхових може бути не так просто, як здається, особливо якщо ви новачок. Ось чому ви повинні запобігти зрізання кутів. Багато разів, життя людини, а точніше, добробут їх, можливо, буде визначатися речі, такі як страхування. Страхування можна розглядати як резервний план. У випадку щось трапиться з вами або вашої родини, бізнесу, будинку чи автомобіля, страхування буде відмінного використання, незалежно від того, великі інциденту. Отже, давайте автострахування наприклад. Більшість з нас власні транспортні засоби і, безумовно, використовувати його кожен день, а значить, ви повинні переконатися, що ви і ваш автомобіль буде захищений у випадку великої аварії. Ви повинні бути в змозі замінити ваш автомобіль з грошима вимагати від страхової компанії. Але перш ніж потрапити туди, вам потрібно знайти відповідний план автострахування і компанії.

Отже, ви знайшли кілька страхових компаній, який виглядає надійним і економічно ефективним. Тим не менш, ви не можете покладатися тільки на це: ви повинні задати їм кілька питань, щоб переконатися, що вони здатні переробляти ви автострахування політики. Але що ви попросите їх?

По-перше, ви повинні визначити, чи є ця страхова компанія є надійною. Ви повинні знати, якщо вони будуть платити ваші претензії без проблем. Запитайте їх про їх допомогу клієнту: Наскільки успішно вони і як довго він приймає їх розслідувати претензії і оплатити його з відповідними сторонами. Питання про їх список клієнтів і досвід в страховій галузі.

По-друге, ви повинні досліджувати основну інформацію про страхову компанію і що вони можуть запропонувати вам також покриті. Розмова про знижки: чи будуть вони пропонувати їм і як часто? Чи вони платять ніяких претензій бонуси, коли ви ще не стверджував протягом певної кількості часу? Вони отримали будь-які інші винагороди або ніяких претензій бонуси? Як великі скорочення вони можуть запропонувати вам, якщо ви купуєте будинок або життєві плани разом з вашим договір страхування транспортних засобів? Все це має бути розслідувана і поцікавився, перш ніж вибрати відповідного постачальника страхування.

Зараз йде складна частина. Якщо ви отримання автострахування в перший раз, ви будете мати, щоб зрозуміти основи страхової галузі першим, або ж, ви не будете мати ні найменшого уявлення, що запитати, а що ні, щоб запитати. Запит про зіткнення і всеосяжний охоплення: Ви дійсно це потрібно? Чи вплине це на вашу премію? Зіткнення охоплення платить за пошкодження вашого автомобіля в разі аварії, хто б не спонукало його. Всеосяжне охоплює й інші види збитку в тому числі від граду, повені, крадіжки, вандалізм, або пошкодження дерев. Запитайте їх про що-небудь, що ви не впевнені, що вони будуть більш ніж готові допомогти.

Також запитайте їх, що впливає на вашу премію. Вік, стать та історії водіння може вплинути на вашу премію безпосередньо. Ви можете бути в змозі знизити премію значно змінивши деякі звички, як і парковки Вашого автомобіля в гаражі, а не в дорозі, або установки його з охоронної сигналізації.

Отримання автострахування може бути складним завданням. Однак, знаючи, що спитати і розуміння страхової галузі робить його набагато простіше і може врятувати ваше розсудливість!