речей, щоб розглянути при страхуванні життя

Коли ви застрахувати своє життя, ви не тільки отримуєте гнучкий інструмент фінансування, який забезпечує захист вашого майбутнього, але й захистити свою сім’ю і близьких у ситуації, коли ви просто не можете допомогти. Тому, коли мова йде про страхування свого життя, робить істотний досліджень та аналізу з цього питання є життєздатним за те, що тільки правильна політика для задоволення ваших потреб. Щоб дати вам кілька порад з найбільш важливим аспектам даного виду страхування ось деякі речі, щоб розглянути:

1. Магазин навколо, щоб врятувати долар

Як і будь-який продукт і страхування зокрема, має сенс витратити якийсь час і по магазинах навколо. Отримайте так багато цитат, як можна з різних компаній, щоб подивитися, що вони можуть запропонувати за ту ж ціну або суму покриття. Ви будете здивовані, дізнавшись, що іноді різниця величезна.

2. Отримати потрібну кількість охоплення

Наявність занадто великого охоплення можуть бути дуже дорогими, і ви можете в кінцевому підсумку платити за освітлення вам не потрібно взагалі. Те ж саме стосується маючи занадто мало охоплення, а хто потребує політики, коли ти застрахований в недостатній мірі, врешті-решт? Проаналізуйте свої страхові потреби і отримати точну суму, щоб зустріти їх, не впадаючи в крайності.

3. Поліпшення здоров’я означає більш низькі ставки

Це добре відомий факт, що чим краще ваше здоров’я більш низькі страхові внески ви повинні будете заплатити. Тому якщо ви хочете, щоб отримати розумну ціну за ваш страховий поліс, переконайтеся, що немає ніяких шкідливих звичок (куріння, алкоголь) і мають загальний здоровий спосіб життя. Іноді різниця в ставках може бути дуже вражаючим для вас розглянути.

4. Чим раніше ви купите краще

Ви можете думати, що покупка страхування життя раніше змусить вас платити додаткові страхові внески вам не хочеться платити ще. Але це помилкова думка, що зробить ваш страхування більш дорогим в довгостроковій перспективі. Чим ви молодші, тим нижче ваші ставки будуть і якщо ви обираєте правильний тип політики, вам все одно платити тими ж ставками, коли ви стаєте старше.

5. Зробити відкликання вашого покриття, то й справа

У будь-який час у вас є значні зміни у вашому житті (сімейний стан, діти, зміна роботи і т.д.), ви можете розглянути ваші охоплення і налаштувати його на ваші поточні потреби страхування. Ви ж не хочете, щоб отримати застраховано недостатньо або занадто багато охоплення платити, чи не так?

6. Виберіть вид страхування життя вам потрібно

Існують різні види політики з їх окремими областями і характеристик. Наприклад, термін страхування передбачають покриття тільки протягом певного періоду часу, але характеризуються на краще висвітлення у той час як мають меншу ціну. Грошова вартість страхування життя, з іншого боку, забезпечує покриття протягом усього життя андеррайтера і забезпечує додаткову економію та інвестиційних можливостей. Так що вибирайте ретельно відповідно до Ваших потреб.

7. Не залишайте страхування життя, щоб ваш роботодавець

Деякі роботодавці надають не тільки здоров’я, страхова група плани, але рішення по страхуванню життя теж. Тим не менш, в більшості випадків покриття ви отримуєте від цих планів групи мало для задоволення ваших особистих потреб страхування і залишить тебе без захисту в ситуаціях, ви повинні бути.