речей, щоб пам’ятати, коли виходячи з дому вакантним – легкий контрольний список, щоб слідувати

Коли виходячи з дому порожні, нікого немає, або вакантну є багато, щоб думати і по наступному контрольним переліком ми надаємо нижче, повинні бути корисними для вас. Мало того, що ваш будинок більш в небезпеці, коли ви або ваша сім’я не існує, є також додатковою відповідальністю ви можете мати з собою при будинку нікого немає.

У переліку внесення питань від найважливіших до найменш важливих, а не в хронологічному порядку, що має бути зроблено в першу чергу в порівнянні з останнім. Нарешті, всі ці кроки важливі для вашої шматок розуму в той час як ви і ваша сім’я знаходитесь далеко від дому. Крім того, для цілей даного перелік будемо вважати будинок буде незайнятим або вільні протягом принаймні 90 днів. На більш короткі періоди деякі з пунктів нижче не так важливі. Використовуйте свій розсуд, якщо ви повертаєтеся в менш ніж 90 днів.

Переконайтеся, що у вас є правильний страхового захисту на дому на час вашої відсутності. Не думайте, що ви потрапляєте під існуючий страховий поліс. Ми проаналізували існують тисячі домовласників прямо зараз, які вважають, що вони мають повне охоплення на їхні будинки, коли вони цього не роблять.

Зателефонуйте в страхову компанію або страховим агентом, щоб обговорити ситуацію, що склалася. Які вакансії положень існуючого страхового поліса в порівнянні з, як довго ви будете з дому, або будинок буде порожній, як ви намагаєтеся продати будинок. Якщо ваш існуючої страхової компанії готовий прийняти ризик вакантної будинку, ми настійно рекомендуємо Вам отримати надання в письмовій формі або мають агентом вказати вам на відповідний розділ страхового поліса пояснити вам, що втрати будуть охоплені в цьому ситуації. Ми не можемо сказати вам, скільки разів агент заявив, що “все гаразд” і домовласник пізніше дізнається, велика претензія відмовляють у страховій компанії. Використовуючи захист “Агент сказав, що все було в порядку” без будь-яких письмових доказів, мало допомоги для домовласників, коли вони дивляться на $ 200 000 стверджують, що нині заборонено!

Домовтеся з членом родини, друга або сусіда заглянути до будинку, і ввійти в будинок, один раз на тиждень на регулярній основі, навіть якщо у вас є хороший вакантної політики домовласників. Не попросите сусіда дивитися на речі, в час від часу, але замість цього, попросіть його або її робити це кожен вівторок. Встановити звичайні. Дайте цій людині номер, щоб зателефонувати, якщо вони знаходять проблеми, такі як розбите вікно або дірявої труби. Наприклад, сім’ї, які збираються бути з країни може зробити ріелтор точки людини за цими статтями.

Серйозно вивчити сигналізація. Деякі політики вакантної будинку може знадобитися сигнал тривоги. Інші дасть знижку, якщо у вас є сигналізація встановлена. Це надзвичайно важлива частина розуму під час вашої відсутності і стоїть сьогодні є низькими.

Вимкніть воду в будинок і водостічних труб у разі потреби.

Якщо взимку кліматі зони 6 або нижче, переконайтеся, що труби не замерзали. У більшості кліматичних умовах це означає, зберігаючи тепло на 58 градусів або вище, або переконавшись, що труби зливають належним чином.

Вжити заходів для прогулянок дому та під’їзних шляхів, щоб сніг і лід видалені. Існує реальна відповідальності і ризику позов, якщо хтось у травму на вашу власність, тому що ви не очистили снігу і льоду. (Водій поставки, наприклад, чи дівчина печиво розвідник продажу).

Вжити заходів для дому буде підтримуватися ззовні. Нічого не буде залучати проблеми, як зарослий бур’янами і виноградних лоз.