рецесії … “вирішили не брати участь”

Навесні 1982 я був ситий по горло корпоративної культури і рано вранці в п’ятницю я подав у відставку мою позицію як «Управління якістю Генеральної старшини” з Чемберленом Виробництво, Fortune 500 компанії. Жоден з моїх найблискучіших рішень! Після кількох місяців безробіття, а витрачати $ 5000 для консультації з питань кар’єри, наші фінанси родини почали вичерпуватися. Так, в липні 1982 року, я вирішив взяти тимчасову позицію з представником банку з митрополитом компанії зі страхування життя, тільки тому, що вони запропонували мені мінімальну зарплату навчання протягом перших трьох місяців. Я прийняв цю позицію продажів, хоча консультації з питань кар’єри я отримав від Холдейн Associates сказав, що я не створений для продажів.

Більшість з вас не було поруч у 1982 році і, можливо, не знає (або пам’ятає), що в 1981-1982 роках Сполучені Штати відчувають найгірший спад з часів Великої депресії, з умовами лякаюче нагадують ті 50 років тому. Це був головний рецесію з масового безробіття, бігти інфляції та ставок за іпотечними кредитами понад 15%. Так, ви прочитали правильно 15%. До листопада 1982 року, безробіття досягло дев’яти мільйонів, найвищий показник з часів Великої депресії; 17000 підприємства розорялися, друге за величиною кількість з 1933 року, фермери втратили свою землю, і багато хворих, літні люди, і бідні стали бездомними.

Це був надзвичайно важкий час у фінансовому відношенні для багатьох сімей середнього достатку, і ви можете думати, що це був не найкращий час для мене, вступає в страховому бізнесі. Однак, будучи новим для страхових продажів, я не звертав уваги на проблеми продажу постійним, готівкою значення страхування життя в рецесії, а в 1982 році я вів мій район Офіс продажів і лише шість місяців в бізнесі. І, щороку після цього, з 1983 по 1988 роки я був або номер один або номер два страхування життя виробником в моєму кабінеті, і в “Top 10” у регіоні Нова Англія.

Чому я вмів бути настільки успішним, коли економіка була так погано? Саме тому, що мимоволі, я вирішив ‘NOT’ для участі в рецесію. Будучи новим для бізнесу, я був дуже зосереджений на навчання і практику основи.

У 1982 році перед входом в страховій галузі, я робив більше $ 40 000 у рік, що було багато грошей, тоді, о еквівалентна склавши $ 100 000 або більше в 2007 році. Отже, я слухав всі мої менеджери сказали мені. Як вони запропонували, я прочитав усе, що міг про маркетингу, продажах, податку на прибуток та особисті фінанси. Я був присутній на LUTC класів (Life Андеррайтинг Training Council) через НАОУ (Національна асоціація Життя андеррайтерів) тепер NAIFA. Я заплатив, і брав участь у всіх курсах Метрополітен лайф пропонуються: Особисте планування Страхування, Бізнес-планування Страхування, Нерухомість збереження, накопичення багатства планування та пенсійного планування. Я був губкою, відвідуючи кожну Звичайно, я міг знайти, і вбираючи якомога більше інформації, як тільки міг. Я навіть шукав найуспішніших страхових агентів в області, і запитав, що зробило їх успішними. І, я запитав успішних людей за межами страхової галузі про їх фінансове становище. Я слухав всіх про свої проблеми, проблеми, успіхи і невдачі.

Те, що я швидко зрозумів, що, щоб бути успішним в продажах страхових … це не про продаж вашої продукції! Щоб бути успішним, ви повинні знайти способи, щоб допомогти людям поліпшити своє фінансове становище! Йдеться про стає шановним і надійним фінансовим консультантом, а не менеджера з продажу. Я дізнався, як допомогти середнім рівнем доходу сімей, щоб стати фінансово незалежним. І все, що я дізнався за останні три десятиліття, що тепер стало нашою “знайдені Money Management ™ ‘програми.

Ми в або попрямували до рецесії? Може бути? Більшість економістів говорять так!

Найбільш середнім рівнем доходу сімей борються у фінансовому і шукає реальної допомоги з їх грошима? Так!

Якщо ви хочете бути успішним сьогодні, і залишатися успішними, то “вирішили не брати участь в рецесії! ‘Перестаньте слухати” Немає Sayers! “Стань довіреною фінансовим консультантом люди хочуть бачити. Починаючи з сьогоднішнього дня, дізнатися якомога більше про маркетингу, продажах, податки на прибуток та особисті фінанси. Стати справжнім учнем вашої професії.

В якості нового агента, я зробив це в 1982 році в одній з найгірших спадів в історії. І ви теж можете це зробити!

Лью Nason