рецесії … “вирішили не брати участь” Частина IV

Чи будете ви вижити в вперед найближчі (або струму) Економічна рецесія?

Це залежить від вас. У вас є кілька варіантів. Ви нічого не може змінити і дозволити рецесії в кінцевому рахунку, визначити своє майбутнє! Або, ви можете працювати більше і довше години і сподіваємося, для підтримки поточного рівня доходу! Або, ви можете вирішити, щоб отримати повний контроль над вашій кар’єрі починаючи з сьогоднішнього дня і дізнатися, як процвітають, незважаючи на спад!

Простіше іншому … Чи будете ви однієї з жертв рецесії? Або, ви будете процвітати? Вибір повністю залежить від вас!

навчившись створювати відносини довіри і більш простий спосіб!
Коли я спочатку увійшов страхових продажів на початку 80-х я була дуже пощастило мати двох наставників, Mike Wood і Філ Urbano, який навчив мене багатьом речам, які допомогли мені, щоб процвітати під час економічного спаду … як наполегливість, постановка цілей, що він простий, само -віри і повної чесності! Але той, найважливіший урок, я дізнався від них, було те, що, щоб бути успішним у страхових продажів, ви повинні взяти час, щоб будувати відносини. Люди повинні знати і довіряти вам, перш ніж вони будуть робити бізнес з Вами.

Тим не менш, він не був до початку в 1985 році, я дізнався, що найбільший урок в моїй кар’єрі … “кінцевої ключ до успіху в Страхування продажів!

Все почалося з того дня я фактично зустрів Рона Stabile, Президент Агентства віце Метрополітен лайф, Південно-Східної Нової Англії регіоні. У 1985 році Рон підійшов до мене, і кілька інших топ виробництву агентів по всій його області, для роботи на новий захоплюючий пілотної програми. Він знайшов група інноваційних виробників у Нью-Йорку який зібрав нову революційну програму продати грошової вартості страхування життя. У ньому взяли участь допомагати людям, щоб максимізувати їх право на фінансову допомогу коледжу … тобто “право на безкоштовні гроші на коледж!

Коли Рон коротенько пояснив програму до мене, я вхопився за цю можливість, щоб дізнатися більше про цю програму “Коледж фінансування освіти», тому що у мене було шістнадцять-річна дочка в католицьку парафіяльну школу, який планував вступити до коледжу. І, моя дружина і я вже думав, як же збирався платити за це. Отже, я побачив у цьому прекрасну можливість, щоб допомогти собі, а також допомогти іншим батькам з такою ж проблемою.

Протягом наступних кількох тижнів, наставництво Рон Stabile, ми дізналися, як … ‘допомогти сім’ям у фонд коледжу освіти своїх дітей, без них прогоріти! Ми дізналися, як підійти до сімей, з’ High жіночий школа », і допомогти їм ‘знайти гроші “, щоб заплатити за коледж. Ми допомагаємо людям змінити їх активів і змінити свої звички, щоб погашення боргів. Ми скорочують свої податки на прибуток! І ми знімали капіталу від їхнього будинку і юридично приховуючи його готівкою значення страхування життя, щоб допомогти їм претендувати на фінансову допомогу коледжі! Ми були дійсно допомагає людям побачити набагато яскравіше і більш безпечного фінансового майбутнього!

Лише через декілька тижнів інтенсивних тренувань, я був в змозі представити себе в якості експерта у Коледжі фінансування освіти “, щоб мої клієнти, друзі, сім’я і перспективи. І, протягом декількох місяців я сидів більше призначень, закриття більше продажів, що робить великі комісії і отримувати багато більше рефералів. Результати були неймовірними.

З часом я почав розуміти, що ці звукові фінансові стратегії можуть бути використані, щоб допомогти майже кожен середнім рівнем доходу сім’ї, щоб усунути заборгованість за споживчим кредитом і почати економити на своєму майбутньому. Ми показували людям, як вони могли б значно поліпшити їх нинішнє фінансове становище сьогодні, без них витрачаючи додаткові гроші або зміни їх поточного стилю життя! Зрештою ми стали експертами в “Допомога з середнім рівнем доходу сімей, щоб жити довго і безкоштовно справжньому багатим!

‘Остаточний ключ до успіху в продажах страхових!
Ви здогадалися, що “кінцевою ключ до успіху в Страхування продажів” є? Ні, це не допомагає людям, щоб претендувати на фінансову допомогу коледжі! Це не новий революційний продукт! І, це не якась нова концепція гарячих продажів!

Це рішення «унікальний», «негайно» завдання для “певної групи людей!

Якщо ви хочете добитися успіху в продажах страхових! Якщо ви хочете зробити більше, ніж просто вижити під час вперед найближчі (або струму), економічний спад, то ви повинні навчитися Спеціалізується! Люди повинні почати визнають вас як фахівця в конкретній області. Ви повинні дізнатися, як налаштувати себе як фахівця у вирішенні конкретної проблеми, для певної групи людей? Ви повинні отримати довіру народу і повагу, тому вони хочуть зустрітися з вами!

ключових інгредієнтів для спеціальності ринку …
Всупереч тому, що ви можете повірити, що весь світ не ваш ринок. Навіть якщо кожен може використовувати ваш продукт або послугу, є певна група людей, з інтенсивним термінової необхідності і хочете на благо ви пропонуєте. Знайти, що «ніша» і зосередити свої зусилля на допомогу тим людям, і ви скоро побачите, наскільки вигідно вашого бізнесу може бути.

“Чітко визначена група людей, щоб продати”

“Ніякої бізнес не може бути всім для всіх людей. Ви повинні досягти конкретних людей і задоволення їхніх особливих потреб. Ви повинні визначити тих людей, і зрозуміти, як можна точніше те, що вони хочуть “.

Визначення цільового ринку
Цільовий ринок являє собою групу людей, які мають щось спільне, будь то хобі чи бізнес або будь-який інший. Люди мають інтерес рівні в те чи інше, що є згуртованою, і всі вони частина того ж набір розуму, всі вони думають так само.

Характеристики сильного цільового ринку

• Члени групи мають домінуючу, безпосередньої необхідності.
• члени групи легко ідентифікувати.
• Група є досить великою, щоб зробити його корисним.
• Люди в групі легко доступним.
• Люди, які мають гроші, які доступні.

‘Задовольняє домінуючим, термінової необхідності ”

«Якщо ви хочете, щоб люди до вас сьогодні, і купувати у вас сьогодні, то ви повинні дізнатися, що вони хочуть вже сьогодні!”

Одним з найбільш складних аспектів, про продукти, які ми пропонуємо, є те, що здебільшого вони призначені для використання в майбутньому. Подумай про це. З більшістю з наших продуктів, ми пояснюємо наші перспективи як вони будуть захищені у випадку, якщо хтось помирає або стає інвалідом, коли-небудь у майбутньому. Або ми намалювати картину про те, як важливо бути економія на пенсію і як кілька доларів на місяць інвестував в ануїтет або страхування життя зараз, призведе до гарних гарантований гнізда яйце, в 20 років.

Хоча всі ці речі вірні, вони можуть бути надзвичайно важко продати, тому що вони майбутні потреби, а не ті, негайно. Там немає вагомих причин для нашої перспективи зробити щось сьогодні, а не завтра.

Майже всі ці дні має дуже коротку перспективу на життя. Єдине, що перспективи дійсно хочете купити те, що буде задовольняти свої нагальні потреби.

Якщо вони постраждають, вони будуть платити лікареві, щоб зцілити їх. Якщо вони подали до суду, вони будуть платити адвокату, щоб не допустити їх до в’язниці. Ось чому лікарі і юристи можуть бути одними з абсолютним найгіршим-маркетингу в світі і до цих пір роблять дуже хороші доходи – вони продають насущних потреб.

На щастя, є просте рішення цієї проблеми. Все, що вам потрібно зробити, це знайти продукт або послугу, яка задовольняє ваші перспективи найнасущніше необхідності …

‘Знаходить і приваблює людей з грошима ”

“Це марно для визначення цільового ринку і бути в змозі задовольнити нагальну потребу, якщо перспектива не має грошей, щоб купити ваш продукт або послугу.

У сучасному світі, здається, що ніхто з нас не має яких-небудь додаткових грошей. Всі ми живемо до або за межами наших можливостей. Таким чином, навіть якщо перспектива погоджується, що їм дійсно потрібно, і хочемо, щоб наші продукти та послуги, дуже часто боротьба, щоб знайти гроші, щоб заплатити за це. Це зазвичай означає, що для того, щоб вони купували наш продукт, вони повинні будуть прийняти рішення про жертву, десь.

Пам’ятайте, що люди ненавидять робити великі рішення!

І вони ненавидять йти на жертви!

Більш простий спосіб, це подивитися на гроші, які можуть бути переміщені.

Люди свої гроші заховані в самих різних місцях … як компакт-диски, рахунки грошового ринку, ІРА, взаємні фонди, 401Ks, ощадні облігації та нерухомість. І багато хто з них витрачають гроші без необхідності на більш низьких пріоритетних пунктів. Вони не проти рухатися в тому ж гроші, як тільки вони розуміють, як вони корисні, і поки вони не мають на будь-які жертви, щоб їх поточний спосіб життя.

Я сподіваюся, що ви будете … “вирішили не брати участь в рецесії!” Я молюся, щоб ви візьмете і використовувати ідеї, представлені в цих чотирьох статей, щоб внести необхідні зміни у ваш бізнес, щоб досягти успіху в цій рецесії.

Я ще раз дякую Майк Вуд, Філ Urbano і Рон Stabile за їх адвоката, допомога, терпіння і дружба впродовж багатьох років. Я сумую за вам, хлопці!

З повагою в успіху,
Лью Nason
“Дев’ять з десяти хлопець”