рецесія призводить до скорочення робочих місць

Промисловості Великобританії страхування опинилася в ситуації, коли він повинен був зробити майже 3000 робочих місць в умовах все більше погіршується кредитної кризи. Хоча банки і більшість інших фінансових послуг, здавалося, приймаючи на себе основний тягар втрати робочих місць, страхових компаній, однак зараз спостерігається свою частку реструктуризації. У нинішніх умовах, підприємства просто не можуть дозволити собі бути викидати гроші і з урахуванням цього страховики не мають іншого вибору, окрім як дозволити своїм працівникам йти.

Страховики, таких як Norwich Union і Цюріху серед тих, які в даний час змушені сокиру своєї робочої сили до 1800 до 2010 року. У складних економічних умовах, аналітики та фахівці звинувачують неефективність в структурі підприємства, які розвивалися протягом всієї історії як на головну причину проблеми, які на нас собі. Економічна база визначає потік бізнес і будь-які успіхи або невдачі, які відбуваються в кожній компанії або організації. Зрозуміло, що окремі страховики не можуть вплинути на потік ринкового циклу, так що тому, якщо вони мають намір зберегти прибутковість, то вони в першу чергу необхідно оцінити їх базової вартості. Рішення Цюріха до цього питання було скоротити 10% від його вартості бази створюючи тим самим основу для мати в наявності стійкої платформи для заохочення зростання.

Бухгалтерської фірмою KPMG, передбачив, що на ринку Великобританії під ударом багато інших реструктуризації бізнесу в 2008 році грунтується на. Страховики повідомили, що вони повинні вжити заходів по раціоналізації свого бізнесу і, крім того, що вони повинні прищепити більше капіталу ефективну організацію і значно більш керованою структури групи, якщо вони мають намір побачити переваги і позитивні результати.

Джон Кітсон, продажів і директор з маркетингу Норвіч союз, визнали, що відсоток втрати робочих місць, що в даний час потерпілий є вторинним наслідком рецесії, за плани реструктуризації діяльності компанії функції, а також спрощення процесів і робить значні поліпшення обслуговування клієнтів. Він заявив, що, для того, щоб залишитися на вершині з точки зору конкурентоспроможності на страховому ринку, те, що називається на зміни, які в буквальному сенсі трансформувати страхової галузі.

Втрати роботи, коли нещасний неминучості світової економіки страждають від рецесії, ризик і непередбачуваність бере участь при вирішенні кредитна криза та економічний спад призводить до підприємств необхідності діяти на інстинкті, з метою зробити їх більш ефективної робочої сили, щоб пережити спад в такту і залишатися здоровим. Можливість навіть закриття деяких офісах як стратегії раціоналізації й реорганізації є ще одним потенційним побічним продуктом ослаблення економіки і клопітно. Деякі страховики перегляду скорочення робочих місць в позитивному світлі, розглядаючи його як можливість диференціювати себе від інших постачальників послуг. Неможливо уникнути впливу на послуги в той час, коли так багато невизначеності і рясніла зміни є необхідністю.