рецесія веде до підвищеного індивідуальні тарифи страхування здоров’я в більшій кількості держав

Останнім часом Гімн Blue Cross – найбільший постачальник медичного страхування в Каліфорнії – запропонував значне збільшення цін на її окремі страхові поліси здоров’я. Підвищення цін більш ніж на 30% був встановлений набули чинності кілька місяців з того часу, і викликало критику з боку адміністрації Обами. Згідно з чинним законодавством, медичні страхові компанії регулюються державами. Охорони здоров’я та соціальних служб Кетлін Сібеліус тільки мав право написати кормі листа з критикою громадськості гімн. У спробі реанімувати реформу охорони здоров’я, демократи вказували на дії дочірньої компанії WellPoint як провісник того, що відбудеться на ринку медичного страхування, якщо їх законопроекті не прописані і статус-кво зберігається.

Залишається дізнатися, чи буде ця тактика відродиться підтримку реформи медичної страховки, але є ознаки того, що окремі плани медичного страхування в ряді інших держав шукаєте, щоб наслідувати їхній приклад. У штаті Мен, Гімн Blue Cross медичного страхування хоче підвищити ставки майже на одну чверть, ось на вершині стрибка торішнього на одну третину. Тим часом, медичних страхових компаній в Орегоні були свої запити на 15% ставка збільшується для індивідуального медичного страхування затверджено. Вони теж, також раніше зростання цін за рік до.

Багато людей зажадали пояснень для такого зростання цін, особливо в період спаду. Стандартний економічній логіці б передбачити, що зниження попиту з боку споживачів з меншою кількістю грошей, щоб витратити призведе до страховиків знизити свої внески, щоб залучити більше підприємств. Однак галузь медичного страхування є унікальною в цьому відношенні. У деяких відносинах, їх вартість відносно фіксованого. Більш здорові люди, швидше за все, відмовитися від своїх індивідуальних полісів медичного страхування або переключитися на медичні ощадні рахунки і високої франшизи страховики здоров’я плани з більш низькою націнкою. Люди, які тримають свої комплексного медичного страхування в тих умовах, як правило, тих, хто в погане здоров’я. Нездоровий люди продовжують використовувати медичну допомогу. Це варто медичних страхових компаній грошей, щоб виконати їхні вимоги, в той час як вони втрачають більш вигідними окремим медичного страхування споживачів, що отриманий дохід при використанні відносно невеликих кількостей охорони здоров’я.

В результаті, Орегоні і штаті Мен страховики – разом з індивідуального здоров’я страхових компаній з Каліфорнії – повинні збільшити свої ціни, щоб зберегти прибутку. Незважаючи на втрати робочих місць, роботодавець на основі групового медичного страхування ринку бачив меншу волатильність в продажах. , Що на додаток до більшого ризику басейну, який дозволяє страховикам здоров’я поширюватися витрат, означає, що їх ставки виросли так значно, як ті, для індивідуального медичного страхування.

Які державні регулятори медичного страхування робити з цього приводу? Деякі держави не мають права в цьому питанні, вони можуть вести переговори з компанією медичного страхування і благати їх знизити рівень пропонованих збільшень, але страховики не мають прислухатися до них. У цих конкретних держав, страхових відділів може відмовити у наданні медичних страховиків ставка збільшується. Однак окремі страхові компанії можуть оскаржити це рішення чи навіть подати до суду, щоб він скасував. Орегон регулятори схвалили коштує декількох років двозначного збільшується, з 2006 року скорочення премії викликано окремими постачальниками медичного страхування втратити гроші. На жаль, відшкодування шкоди державному страхуванню відділу був виключно поганий вибір часу для його жителів. Крім того, вони погодилися з медичними страховими компаніями, що збільшення діагностичних тестів і більш високі витрати постачальника послуг виправдана ставка збільшується.

Мен регулятори виявилися не настільки благодійна на постачальників медичного страхування. Спочатку, Гімн Blue Cross хотіли середнє збільшення торішніх темпів індивідуального медичного страхування, щоб бути 18,5%, але держава була в змозі тримати курс середнього споживача подорожувати пішки вниз до близько 11%. Держава проведення двох публічних слухань з цього питання в кінці цього місяця. Групи захисту споживачів планують відвідати в повну силу.

Прихильники реформи охорони здоров’я претензії, що ці збільшення показати, що нинішня система не працює, особливо штатах, як Каліфорнія і Мен, де одна компанія медичного страхування має майже повну монополію. Якщо є домінуючою особистості постачальника медичного страхування в державі, легше для них, щоб підняти ставки без конкуренції. Національного ринку обміну медичного спробує знизити ціни шляхом сприяння розвитку ринкової конкуренції, у той час як субсидії і мандати медичного страхування призначені, щоб допомогти знизити індивідуальні ставки медичного страхування за рахунок збільшення розміру ризику басейнів. Гімн закликав до реформи медичного страхування, щоб продовжити процес, тому що вона має потенціал, щоб привести їх клієнтів. Інші вважають, що найкращий підхід до проблеми було б дозволити страховикам продавати поліси через кордони штатів, які також служать для відкриття ринку.