реформування закону

Закон дивну тварину. Він ховається в кущах на задньому дворі у дворі і, більшу частину часу, ми ніколи не бачимо його. Раз у раз ми чуємо шурхіт, але, якщо нам пощастить, вона ніколи не приходить в наше життя. Якщо наша удача невдачею, він пробивається в дім і діє як вона володіє все, що він бачить (включаючи нас). Потім щось дивне може трапитися. З причин, ми ніколи не зрозуміти, він веде себе як наш друг і Wacks все на нашому шляху. Весь інший час, ми в кінцевому підсумку бідні і не розумінням того, що сталося. Так що ласкаво просимо в світ страхування. Це пакет ми купуємо, щоб захистити себе, за винятком того, може в кінцевому підсумку не звертаючи рівно нічого по нашому дому лежить в руїнах.

Все це повинно бути дуже просто. Ви платите премії і страховиків виплачує по всіх найбільш очевидні ризики. За винятком, що звучить розумно раптом виявляється необгрунтованим, коли ви знайдете ваш будинок затоплений, і ви починаєте чути, що повінь не пошкодження водою. Це те ж саме, коли торнадо руйнує частину вашого даху і ваш страховик передбачає, що це не стихію вітру. Справді, настільки захоплюючим ці юридичних суперечок, що вони стають політичними питаннями. Візьмемо Флориді в якості прикладу. Там, внизу, ви можете подумати, ураганів буде “велика річ”. Ну, ви були б неправі. Реальна проблема полягає в воронках. Це свого роду осідання землі, де поступається і пропускає частину або весь ваш будинок в отвір. Вони утворюють, де скеля під вашим будинком в основному вапняки і, тому що це “камінь” розчиняється у воді, ви можете знайти проходи і печери повільно відкриваються в землю. Першою ознакою може бути тріщини в стіни або підлоги. Двері і вікна, які раніше закрили плавно, не більше. Потім отвір відкривається. У 2006 році страховики виплачується $ 209 000 000. У 2009 році цей показник зріс до $ 406 000 000. Здається, є епідемія отворів.

Жодного разу ніхто чинити опір виклик, законодавці у Флориді пропонують нові закони, щоб зробити його більш важко претендувати на провал ушкодження. Це завжди приємно бачити представників, обраних у бік своїх виборців. Дійсно, держава може взяти на себе страхування від такого ризику, і нехай приватні компанії з гачка. Зовсім те, що це було б зробити, щоб вартість нерухомості, залишається тільки здогадуватися. Дефіцит Флориди глибокий. Додавання в водостічний колодязь зобов’язання повинні премія не буде достатнім для покриття збитків був би чудовий подарунок до платників податків.

Так що цей приклад повинен дати вам зрозуміти про масштаби проблеми. Північні штати прийняли побиття цієї зими, повені була на підйомі, було більше, зсуви і лісові пожежі протягом літа було загрозливі більше будинків. Галузі страхування житла не було все добре. Дивовижне кількість компаній перестав писати політики для більш очевидні ризики погоду. Деякі закрили зовсім. Це збирається залишити більше держав з великим рішенням. Чи приймають вони над тим, де приватні корпорації не може зробити страхування вигідне? Було б цікаво подивитися, великий уряд раптом стати провайдером страхування житла, особливо в GOP-контрольоване державами.