реформи охорони здоров’я та малого бізнесу

У минулому малі підприємства стикаються з важким вибором, коли мова йде про малий бізнес планів медичного страхування від брокерів Америки здоров’я. Найму одного “групи ризику” співробітник нахилена масштабу Група виграє з усіма іншими працівниками. Термін «ризик» відноситься до потенційного працівника, які можуть зіткнутися з проблемою наявності серйозної операції або поточні проблеми зі здоров’ям (цукровий діабет, ВІЛ) в найближчому майбутньому. Це також підвищить премії, що негативно позначається малий охоплення здоров’я бізнесу в цілому. У свою чергу, це може вплинути на процес прийняття рішення про наймання та людина, щоб відповідати потребам положення.

Зміни для малого бізнесу

Реформи для малого бізнесу планів в галузі охорони здоров’я назріла давно. Реформа охорони здоров’я Закон пропонує малому бізнесу з 100-менш співробітників для участі в новоствореному здоров’я обміну. Це дасть переваги компанії, які пропонують більше різноманітності у виборі. Вона також буде надавати брокери в області охорони здоров’я і нову платформу страхових планів і пакети, які обслуговують потреби малого бізнесу планів медичного страхування. Крім обміну здоров’я, є й інші можливості, які будуть запропоновані, а також.

Малий бізнес охорони здоров’я податковий кредит-це план, який буде в силу негайно, і він також буде мати зворотну силу до 1 січня 2010 року. Цей план пропонує допомогу від уряду до 35% від премій, виплачуваних малими підприємствами, щоб забезпечити своїх працівників. До 2014 року, кількість зросте до 50%. За оцінками, до $ 40 млн. буде збережений малий бізнес через це.

Хоча брокерів Америки здоров’я може підтримати продажу в групах малого бізнесу з групою виплатами, які коштують менше з більш підприємств, що беруть участь. Це може бути зроблено за допомогою засобів, які будуть створені відомі як обміну (обміну також може бути використаний особами, які не можуть дозволити собі страхування або співробітника, які є безробітними).

Реформи охорони здоров’я закон буде вимагати від всіх малих підприємств (і великого бізнесу), щоб запропонувати страхування для своїх працівників. Якщо ні, вони можуть бути оштрафовані на основі заробітної плати підприємства. Малий бізнес, який має заробітну плату більш ніж на $ 500, 000 повинні будуть виплатити штраф у розмірі 8% від заробітної плати. Відсоток спускається з сумою заробітної плати малого бізнесу.

Брокерів Америки здоров’я знайде новий ринок самозайнятих осіб, які будуть зобов’язані купувати медичну страховку або заплатити штраф у розмірі 2,5% від доходу. Багато людей (і їх сімей) будуть обкладатися податком залежно від доходу. Починаючи з особи, які роблять більш $ 280, 000, 1% податок буде обов’язковим. Для пар, сума починається з $ 350, 000. Як для окремих осіб та подружніх пар, податковий відсоток збільшується поступово відповідно з доходами. Як фізичні, так і пар в цих рівнях доходів включають багато власників малого бізнесу.

Брокерів у галузі охорони здоров’я та будуть мати можливість для задоволення наріжним каменем американського бізнес-малого бізнесу. Вони можуть запропонувати нову політику, яка буде легше у фінансовому відношенні для малого бізнесу, щоб охопити всіх співробітників. Малі підприємства матимуть можливість застрахувати кожного працівника не турбуючись одного працівника потрібні великі лікування. Зміна необхідно забезпечити, щоб всі люди мають рівні можливості для отримання медичної допомоги, в тому числі тих, хто працює для малого бізнесу.