реформи охорони здоров’я медичного страхування для попереднього існуючих умовах

Новий законопроект про охорону здоров’я пообіцяв доступ до доступного медичного страхування, навіть якщо у вас є вже існуючі умови. Всі питають … Чи буде це статися в минулому? Читайте далі, щоб дізнатися усі подробиці.

Велика частина американців мають стан здоров’я страхові компанії визначають як “вже існуючі умови.” Ці люди не в змозі забезпечити доступну охорону здоров’я, тому що їхні проблеми зі здоров’ям. Вже існуючі умови не повинні бути настільки ж серйозним, як хвороби серця або рак. Навіть відносно невелике умовах, таких як ожиріння, астма або сінна лихоманка може викликати покриття може бути відмовлено або цитуватимуться з високими преміями. Без якісного медичного страхування сім’ї може бути фінансово знищені.

Новий захист пацієнта і доступних медичних закону був прийнятий Конгресом і, схоже, зміни в магазині. Страхові компанії буде заборонено усунення страхового покриття для тих, хто або хто захворів.

Наші діти будуть мати можливість отримувати цю допомогу в першу чергу. Страховики більше не буде виключати дітей з попереднього існуючих умовах від того, на сімейної політики. Це має бути ефективним в кінці вересня 2010 року. Це відноситься і до нової політики і для сімей, які вже мають поліс страхування здоров’я.

Ну … як щодо дорослих. Коли ми можемо очікувати, щоб отримати це нове страхове покриття?

Дорослі не повинні чекати до 2014 року, перш ніж страховики будуть припинити виняток медичного страхування через існуючого стану. Але є те, що може бути зроблено під час час. Протягом наступних 3 1/2 років, дорослі з уже існуючих умов буде мати новий федеральний план резервного копіювання називається «План Б».

Нижче наводиться спосіб «План Б», припускають, щоб працювати.

Високого ризику басейни вже близько 35 держав і відкритої реєстрації може все ще існують в деяких з цих держав. Ви повинні перевірити, якщо ваша держава має такий басейн. Нинішній високого ризику басейни не те ж страхові пули, які визначені відповідно до нового закону. Державам було запропоновано, якщо вони хотіли, щоб почати або продовжувати надавати об’єднання ризику у своїх штатах. Ваша держава не може мати або навіть план по створенню високих ризиків …, але це не проблема. Відповідно до нового закону, високих ризиків буде створений для вашої держави.

Починаючи з середини 2010 року це тимчасове план резервного копіювання буде встановлена ​​для незастрахованих осіб з існуючими умовами. Новий план буде створений як короткострокові, національного високим ризиком страхового пулу. Якщо ви є громадянином США або легальний іммігрант, ви будете мати право брати участь у цьому високих ризиків тих пір, поки у вас є серйозні проблеми зі здоров’ям і були незастрахованих протягом не менше шести місяців.

Новий федеральний басейн медичного страхування буде більш доступним, ніж існуючий стан високого ризику басейни. Тим не менше, люди можуть як і раніше мають набагато більш високі премії, ніж аналогічний план страхування здоров’я буде здоровою людиною. Максимальна річна марнотратний розподілу витрат для абітурієнтів оцінюються бути не більше $ 5950 для фізичних осіб або $ 11900 для сім’ї. Там буде премія субсидування доступні.

До кінця 2013 року, з дуже високим ризиком басейн буде продовжувати надавати послуги. Починаючи з 2014 року, страхові компанії буде заборонено відмовляти охоплення до будь пацієнтам з уже існуючих медичних умов або для зарядки їм додаткові премії через стан їхнього здоров’я.

Схоже, що новий законопроект реформи охорони здоров’я принесе деякі суттєві зміни в тому, як страхові компанії надають медичні послуги для тих, хто попередньо існуючі умови.