реформи охорони здоров’я в більш низькі премії в Коннектикуті

Коннектикут, з його довгої історії законодавчих поправок завжди була грою для реформи медичного страхування. Таким чином, немає нічого дивного в тому, що доступність закону має деякі реальні сюрпризи для мешканців Коннектикуту.

Після того, як новий закон знаходиться в місці, Коннектикуті будуть мати доступ до федеральне фінансування для всіх малозабезпечених верств населення, незважаючи на вік, інвалідність або сімейного стану. Фінансування також буде надана для Національної служби охорони здоров’я корпусу та центри охорони здоров’я.

Але реформи не обмежуються державний сектор в поодинці. Тим, хто планує купити приватний планів медичного страхування, або тих, хто вже придбав його, не потрібно розчаровуватися. Ось подивіться на реформи в Коннектикуті.

Податкові пільги допомогли б 53900 малих комерційних фірм забезпечують покриття своїм працівникам премії і зробити більш доступним. Податкові пільги б довести вартість, а також.

Близько 2,2 млн. жителів Коннектикуту не доведеться турбуватися про оплату величезні витрати за свій рахунок, коли охоплення вичерпаються. Це тому, що не було б ніякого життя обмеження на охоплення.

Інший 154000 Коннектикут осіб, які придбали страховку від шахрайства страхування, будуть захищені за законом. Вони не можуть бути видалені страховими компаніями, коли вони хворіють.

Жорстко регулюється річних лімітів захищатиме 2000000 жителів Коннектикуту, які мають страховку від роботодавців. Це також буде захищати тих, хто підпишеться на новий план в Коннектикуті.

Молоді люди в Коннектикуті можуть тепер залишитися у висвітленні їх батьків поки вони не стають 26. Ефективні з 23 вересня 2010 року, пункт дозволить приблизно 9050 підлітків, щоб мати доступ до недорогих охоплення через їх батьків.

Про 47200 жителів Коннектикуту, які вийшли на пенсію рано, зможе доступ до висвітлення через 5 мільярдів доларів тимчасові програми раннього пенсіонера. Ця програма дозволить стабілізувати охоплення і переконатися, що роботодавці продовжують забезпечувати покриття для тих, хто пішов у відставку. Компаній, союзів, місцеві та державні органи влади матимуть право на цю програму.

Діти в Коннектикуті більше не може бути відмовлено в медичному страхуванні на основі вже існуючих умов. Це положення страхового незабаром буде поширена на всіх жителів Коннектикуту. Це забезпечить страхування до 807985 дітей у штаті Коннектикут.

Коннектикут жителі також будуть мати свободу вибору своїх лікарів. Вони також більше не потрібно попередній дозвіл у випадку жінки бачачи акушером-гінекологом або у випадку надзвичайної ситуації.

Жителі будуть мати доступ до фінансування у розмірі 50 мільйонів доларів, щоб забезпечити медичне страхування для жителів з уже існуючими захворюваннями. Охоплення буде отримана в результаті високих ризиків програми. Це буде корисно для майже 38 591 жителів Коннектикуту вже існуючі медичні умови. Федеральний уряд буде запустити програму для мешканців, якщо уряд обирає не Коннектикут, щоб запустити його.

Реформи дозволить скоротити сім’ї медичного страхування приблизно на $ 2500 такі ж пільги до 2016 року. Вона також буде надавати податкові кредити до 242 000 Connecticuters так, що вони можуть дозволити собі якісне медичне страхування.

Доступних медичних закону поставить контролем медичних рішень в руках жителів Коннектикуту, знизити витрати на охорону здоров’я і дати більше можливостей для мешканців на вибір, у зв’язку зі збільшенням конкуренції на ринку.