реформа охорони здоров’я стискається охорони здоров’я варіанти для дітей в Коннектикуті

Вересневі мандатів знизить медичного страхування альтернатив для молоді. У штаті Коннектикут і в багатьох інших державах, багато приватні перевізники охорони здоров’я страхування, схоже, вирішили не страхувати тих, хто молодше 19 років придбати автономну політику після 22 вересня. Не всі компанії оголосили про своє рішення з цього питання, але багато, які вибирають усунути ці види політики.

Молодіжна, які застосовуються для поліс страхування здоров’я на їх з мамою чи татом, чи не будуть порушені. дітям до 18 років, які охоплені автономний політики, які були ефективні до мандат буде дозволено зберегти свої існуючі політики.

Хто винен тут? Ми можемо звалити провину на страхові компанії. Тим не менш, просять страхову компанію, щоб застрахувати нездорові люди, як просять кредитних установ для гарантування кредитів для людей, які не мають постійного доходу. Наші законодавці могли заслуговують більше вини, ніж страхові компанії.

Здоров’я носіїв догляду страхові зробити купу грошей, але свою маржу крихітні. Вони не роблять багато грошей на одного політика. Додавання декількох додаткових значно збитковим люди можуть змусити їх втратити гроші або зробити свої ставки по кишені.

Грубий приклад може включати в страховій компанії, яка страхує ста осіб проти серйозних проблем зі здоров’ям тільки. Кожен платить тисячі двадцять доларів на рік. Один з власників полісів переніс інфаркт міокарда щороку. Це варто носія $ 100,000. Компанія оплачує витрати охорони здоров’я і тримає $ 2000 в якості прибутку.

Раптом після реформи охорони здоров’я мандата, вони повинні додати п’ять збиткових людей. Щороку одна з цих п’яти нових людей має зупинку серця, яка коштує додатково $ 100 000. Це означає, що страхова компанія подвоїла свої зобов’язання, але тільки збільшило прибуток на п’ять відсотків.

Якщо страхова компанія відповіла, подвоївши вартість політики, їх страхувальникам може реагувати занадто. Хтось може вирішити піти без покриття. Швидше за все, більш вигідні людей було б набагато більше шансів вирішити бути їх власну страхову компанію. Це означає, що їх ставки повинні були б піти знову і знову, як їх ставлення здорових до нездорових страхувальників буде продовжувати рухатися в неправильному напрямку.

Коли страхова компанія має право приймати на людей незалежно від їх історії хвороби, вони ризикують виходити з бізнесу. Це може звучати дивно для вас, але великі корпорації вийти з бізнесу час від часу.

Можливо, якби американські виробники автомобілів були більш розумним у фінансовому відношенні, вони не потребували б наш уряд, щоб врятувати їх. Можливо, банки повинні були бути більш розумним кілька років тому, а не гарантовані так багато скоро, щоб бути поганим кредитах.

Правовий мандат не може змінити закони ринку. Якщо страхова компанія бере на себе невигідною справою йому доведеться підняти ціни. Якщо вони змушені підняти ставки більше, ніж їхні конкуренти, вони будуть заводитися з меншою кількістю клієнтів.

Конгрес написав закон, який був призначений для забезпечення загального охоплення медико-санітарної допомоги особам молодше 19. Цей закон був протилежний ефект. Звузити вибір для страхових тепер доступні для дітей.

Це повинен зробити наших громадян Цікаво, якщо інша частина здоров’я мандатів реформи охорони здоров’я будуть працювати так само добре. Наші політики витратили багато часу демонізації страхових компаній. Вони не більш-менш зло, ніж корпорацій в будь-якому іншому секторі бізнесу. Вони провели багато часу говорять нам, скільки грошей вони роблять в цілому. Реальна проблема полягає в тому, скільки вони роблять в політиці.

Ми отримали хитрі риторики і хоча б один мандат нерозумно. Будемо сподіватися, що це була тільки одна помилка. Що ви думаєте?