реформа охорони здоров’я з уже існуючими умовами чекати 6 місяців при страхуванні на

Демократами реформу охорони здоров’я законопроект був підноситься як рішення для американців з вже існуючими умовами, які роблять їх “страхування” в очах приватних медичних страхових компаній. Як правило, андеррайтери для планів медичного страхування вважають споживачів з серйозними проблемами зі здоров’ям, як занадто високий ризик взяти на себе, вони прибули шляхом збору премій при оплаті як кілька претензій наскільки це можливо. Це поставило велику частину нашого населення в скрутне становище і сприяло розпалюванню нашого нинішньої кризи охорони здоров’я. Дійсно, вона включає заборону на страховиків відмовляти у страхуванні на підставі стану здоров’я. Крім того, він буде надавати субсидії для тих, хто були відхилені при оформленні страховки. На жаль, ці пропозиції не зовсім панацея обіцяні адміністрацією Обами і Демократичної конгресмени.

Це досить погано, що повний рахунок охорони здоров’я, у тому числі вимоги про надання людям з вже існуючими умовами доступу до медичного страхування, не вступлять в силу до 2013 року. З політичної точки зору, або його успіхи не можуть бути використані для підвищення кампанію з переобрання президента Обами, або його невдачі будуть відповідальності когось ще, якщо Обама перебуває поза офісом. Визнаючи необхідність якусь безпосередню допомогу, Конгрес передбачив для високого ризику страховий пул – аналогічні запропонований республіканцем Джоном Маккейном під час президентської кампанії 2008 року – в цей час. Більше половини штатів в Америці вже є високого ризику басейни медичного страхування для своїх жителів. Це обходиться їм в цілому $ 1 млрд, щоб забезпечити близько 200 000 пацієнтів. Розширення цієї системи на національному рівні буде важко.

Однак важливо негайне охоплення здоров’я, версія Сенат деяких умов. Сенат законопроект змушує пацієнтів чекати шість місяців, перш ніж увійти в басейн. Медичні адвокати відзначають, що для багатьох умов, таких як рак, постраждалих потребують медичної допомоги негайно і не може витратити кілька місяців, не мають медичної страховки, сподіваючись, що вони досить довго, щоб скористатися басейном уряду. Палата представників проти такого періоду очікування, але Сенат затверджує, що це необхідно, щоб зупинити людей від падіння їх більш дорогих планів медичного страхування на користь уряду. Будинок розуміє, що законопроект реформи охорони здоров’я, вже на суму більше $ 1 трлн, необхідно зберегти грошові кошти там, де він може при збереженні якості. Замість того щоб вимагати період очікування, щоб увійти у високих ризиків, їхній законопроект буде штрафувати страхові компанії, які ведуть відсипання і пацієнтів. Планів медичного страхування, винні в цій практиці в такому випадку доведеться платити в басейні уряду.

Для того щоб охопити однією мільйонів незастрахованих американців з уже існуючими умовами, програма буде потрібно близько $ 7 до $ 10 млрд на рік. Найбільша проблема з високим ризиком басейнів є те, що Конгрес бюджет тільки 5 мільярдів доларів за кожен рік у басейні, який буде припинено після того, як інша частина законопроекту реформи охорони здоров’я (у тому числі громадського вибору) набирає чинності в 2013 році. Уряд міг би обійтися, що бюджет, якщо проводити історичні тенденції, і лише невеликий відсоток людей, користуючись державними посібниками вони мають право. Схоже, що працює на такій віри ураження цілі Демократичної законодавства, в першу чергу. Вони хочуть, щоб розширити доступ до охорони здоров’я, але працюють у припущенні, що значна частина людей, які потребують федеральної високого ризику план медичного страхування не підпишуть? Щось, здається, не праві.