реформа охорони здоров’я в США, за і проти

Америка зараз переживає справжній соціальний вибух. Товариство було розділити на тих, хто підтримує реформу медичного страхування, пропоновані президентом США Бараком Обамою, і тих, хто категорично заперечує це. Останній більшість. Представники законодавчої вже встигли охрестити ініціативу боротьби президента США при Ватерлоо. Якщо реформи не вдається, то можна відмовитися від політичної кар’єри Обами як безнадійну справу. Хоча він упевнений, що саме це нововведення буде підтримувати свій імідж серед виборців.

На даний момент система медичного страхування в США регулюється федеральної програми Medicare прийнято ще в 1965 році. Medicare дозволяє американських громадян, щоб використовувати два види страхування – обов’язкова і добровільна. Перший охоплює не всі медичні послуги – наприклад, стоматологічні послуги, перевірки зору, окуляри рішень, і тривалого перебування в лікарні пацієнт не виплачуються необхідно сплатити частково за свій рахунок. Другий – добровільне страхування – покриває вартість відвідувань лікаря і амбулаторні послуги, однак, враховуючи високу вартість медичних послуг у США, не всі американці в змозі це собі дозволити. Для багатьох американців спочатку виплатив страхове роботодавців. Однак в умовах глобальної економічної кризи все більше і більше компаній стали відмовлятися страхування співробітників.

Конгрес США прийняв більшістю голосів реформа охорони здоров’я, ініціатором якої є президент США Барак Обама. Перетворення припустити дифузії медичне страхування практично на всіх американців і посилити вимоги до приватних страхових компаній. Не згода з реформою республіканці вважають її занадто обтяжливою для економіки.

Відповідний закон схвалений Сенатом у грудні, 219 конгресменів-демократів, проти – 212 республіканців підтримали. Реформа покликана розширити медичне страхування практично на всіх американців: доступ до страхування охорони здоров’я отримає 32 мільйонів американців яка була досі без страхування.

Для цих цілей протягом 10 років буде виділено $ 940 млрд Зазначимо, шоста частина громадян США – 47 млн. чоловік взагалі не мають медичної страховки.

У рамках програми з медичними страховками планується забезпечити 31 млн американців, а також надати додаткові податкові пільги для середнього класу і малого бізнесу.

Нарешті реформа охорони здоров’я дозволить скоротити державні витрати на охорону здоров’я значно: за підрахунками бюджетного управління конгресу США, план демократів забезпечить До 2019 р. скорочення майбутнього дефіциту федерального бюджету на 100 мільярдів доларів .

Одна з основних ідей президента США полягає в тому, що федеральний уряд отримав можливість забороняти страховикам підняти надмірної плати за послуги з медичного страхування. Напередодні одна з найбільших таких компаній, каліфорнійська “Гімн Blue Cross”, заявив, що з 1 березня підвищує тарифи на 39 відсотків.

Реформа посилює вимоги до приватних страхових компаній. Зокрема, буде заборонено їх відмовитися від страхової виплати унаслідок “попереднього медичного стану здоров’я». Запровадження адміністративної відповідальності, як щодо осіб, не бажаючи, щоб отримати страховку, і щодо компаній забезпечується також, відмовляючись його продати.

“Документ, який я підписую, буде проводити реформи, для яких боролися і цілі покоління американців постраждали Дуже до речі, що Конгрес схвалив законопроект на цьому тижні з початком весни ми зустрінемо нову епоху для Америки.”., – Таку заяву Обама був продовжений на світові ЗМІ.

Ця реформа була головною частиною передвиборчих обіцянок Барака Обами. Він назвав рішення Конгрес схвалити ідею реформування системи охорони здоров’я “перемогою для Америки». За його словами, “ця реформа дає більше контролю” за рахунок коштів від страхових компаній, дає можливість страхування амортизації, зміцнить програму медичної допомоги пенсіонерам. Тим часом республіканці вважають пропоновані реформи занадто дорого. Вони також заперечують проти введення додаткових податків, які будуть потрібні для його фінансування.

Виконуючий обов’язки незадовго до голосування, президент США охарактеризував боротьбу за закон розвитку, як “брудні”, “стомлюючої” і “потворний”, і додав, що останній варіант запропонував Конгресу – кульмінація міцного рік “важких дискусій”.

Щоб заручитися підтримкою законодавців, протилежні абортів, Барак Обама пообіцяв у неділю видати указ, згідно з яким, в реформи охорони здоров’я обмежень забороняють використання федеральних коштів на аборт будуть розглядатися. На думку спостерігачів, це багато в чому допомогло отримати додаткові голоси на користь законопроекту.

Прийняття законопроекту, крім спікера палати представників Ненсі Пелосі, міністр оборони Роберт Гейтс вже підтримав також. Він також запевнив, що реформа не матиме негативного впливу на існуючу систему медичного страхування військовослужбовців.

Після прийняття реформи охорони здоров’я в США Обамі погрожують, і керівництво 11 штатів подає до суду.

Секретна служба США почала розслідування фактів погроз президента країни Барака Обами, з яким ряд користувачів соціальної інтернет-мережі Twitter після прийняття законопроекту розроблений Білим домом Палатою Представників Конгрес США про реформи охорони здоров’я виступила.

Незаконність законопроекту заявили прокуратури штату Алабама, Вашингтон, Вірджинія, Небраска, Пенсільванія, Північна і Південна Дакота, Техас, Флорида, Південна Кароліна і Юта. Прокурори-республіканці в десяти з цих держав – за винятком Вірджинії – мають намір представити колективний позов проти визнання документа законним.

Влада цих держав вважають, що прийняття відповідного закону буде обходитися в компетенції влади регіонального рівня закріплених у Конституції та втручатися в суверенітет держав. В результаті федеральним властям буде зміщуватися фінансове навантаження з надання медичного страхування та обслуговування на плечі держави без достатніх матеріальну підтримку з держскарбниці.