реформа охорони здоров’я акт-“доступну охорону здоров’я вибори”

Здійснення реформи Закону про охорону здоров’я буде мати вплив на здоров’я брокерів Америки і більшість громадян США, а також. Відділення А закон про реформу охорони здоров’я буде становити особливий інтерес для тих, хто потребує доступної медичної плану. Відповідно до § 100 (2), “Це розділення досягає своєї мети, грунтуючись на поточній системі охорони здоров’я, при ремонті тих аспектах, які не працюють.”

Розділ 100 (3) карти з чотирьох конкретних змін, які будуть реалізовані в існуючій системі: (A) Сильна страхування ринкових реформ, (B) нова біржа медичного страхування, з суспільний вибір медичного страхування поряд з приватними планами, (С) Розсувні масштабі кредитів доступності та (D) Поділ відповідальності між працівниками, роботодавцями та урядом. Мета-всі американці мають охоплення основних переваг для здоров’я.

(A) Сильна страхового ринку реформами Це позначиться на американських громадян, так само, як значно, як вона впливає брокерів Америки здоров’я. Одним з основних змін стане те, що ніхто не може бути виключена або виключив з плану медичного страхування через уже існуючих умов. Але реформи йдуть набагато далі, ніж це багатьом угоду з обережністю, по відношенню до консультування, терапії та лікування токсикоманії. Крім того, є реформи, які відносяться до рецептом ліки. Нарешті, здоров’я ОПЗ, можливо, необхідно реструктурувати свою політику на превентивні заходи, тому що реформи в цій галузі, а також. Хоча може здатися, що ринкові реформи на користь схиляються до особистості, це не обов’язково так. Брокерів у галузі охорони здоров’я та виграють від більшої реєстрації населення, так що цифри насправді може бути більш сприятливим для них.

(B) нова біржа медичного страхування, з суспільний вибір медичного страхування поряд з приватними планами-американці виграють в тому, що там буде більше можливостей для здоров’я медичного плану. Не тільки не буде можливості вибирати з приватного плану, але також багато нових можливостей для плану групи здоров’я або індивідуального плану охорони здоров’я. Деталі обміну не були завершені, але це дасть можливість для дешевого планів медичного страхування. Брокерів Америки здоров’я може намітити нові політики, які пропонують допомогу усім, хто знаходиться в межах різних доходів заробітної плати. Доброю новиною є те, що роботодавці, уряд та осіб, які мають план медичного страхування все буде внесок у переваги.

(C) ковзної шкалою доступності кредитів-Ця політика є надзвичайно корисним для всіх, хто бере участь. Це створює доступності на основі заробітної плати. Це означає, що людина з низьким рівнем охоплення медичним страхуванням вантажу не платитиме більше, ніж він / вона може собі дозволити. Як вказувалося вище, уряд і роботодавці будуть також вносити вклад. Це полегшує для брокерів у галузі охорони здоров’я та розробити різні стратегії, які відповідають потребам кожного.

(D) Поділ відповідальності між працівниками, роботодавцями та урядом Ця точка може бути підкреслено достатньо. З спільним зусиллям, будь-яка людина може дозволити собі низьку вартість плану медичного страхування. Знову ж, брокерів Америки здоров’я може бути звільнений в тому, що тягар платежів знаходиться не тільки на них.

Перехід мета для кожного американця мати індивідуальний план страхування здоров’я не з легких. Є багато питань, які стоять перед нами, але перший крок вже зроблений. Крім того, є чотири роки, щоб ввести в дію положень, викладених у Законі про реформу охорони здоров’я. Зміна в будь області не приходить швидко і легко, але якщо у всіх були окремі покриття здоров’я, то було б менше стрес за медичною допомогою.