республіканців, є рішення реформу охорони здоров’я

Минулого тижня президент Обама стояв перед республіканцями в Конгресі і ефективно наважився їм запропонувати чудові політичні реформи охорони здоров’я. Після декількох синців втрат у виборах, демократи прагнули зобразити республіканців як “партії немає”, партії, яка просто виступає проти будь-якої демократичної політики без надання будь-яких рішень своїх власних. Тільки з однією республіканської в усьому голосування Конгресу для будь-якої версії законопроекту, що зображення було відносно просто створити. Звичайно, вони не вірили поточної ситуації медичного страхування було прекрасно.

Тепер, Top House республіканець Джон Бонер закликав його блеф. Він нещодавно оголосила альтернативний план GOP для реформи охорони здоров’я. Згідно Бонер, Білл його партія буде робити більше для скорочення витрат на охорону здоров’я при збереженні Medicare і уникнути високих податків або витрат дефіциту. Він також підкреслив той факт, що республіканці були свої пропозиції протягом декількох місяців, але воно було проігноровано на користь внутрішньопартійні склоки серед демократів.

Справді, республіканці в палаті представників мають законодавство, щоб забезпечити більше американців, що мають медичну страховку. У порівнянні з Демократичної план, він набагато дешевше. Безпартійний Бюджетного управління Конгресу розраховує, що вона буде коштувати всього $ 61 млрд протягом 10 років. З іншого боку, закон, прийнятий будинок демократів був цінник більш ніж на $ 1 трлн за цей період часу. Версія Сенату приходить в трохи менше цього знака. Однією з причин для зниження вартості є те, що немає ніяких страхових субсидій участь. Крім того, мандат медичного страхування (яке зажадає більшості людей, щоб купити поліс) відсутня. Цього слід було очікувати, оскільки це положення було визнано дуже спірним, і навіть неконституційним у деяких колах. Група генералів Республіканський прокурор пригрозив подати до суду на федеральний уряд, якщо мандат пройшло. Якщо це під керівництвом республіканців реформу, який був замість цього, їх проблеми були б спірне.

Відповідно до їх про-бізнесу позиції, Республіканська Законопроект включає в себе менше регулювання медичних страхових компаній, ніж будь-якій демократичній рахунок. Він також сказав, включити положення кількох республіканці запропонували в минулому. Замість створення загальнонаціонального медичного страхування регулюються валютному ринку з метою сприяння конкуренції в галузі, республіканці вважають, що це найкраща ідея зняти обмеження на міждержавне продажів індивідуального медичного страхування. Деякі штати мають більше обмежень на охоплення, такі як вимога медичних страхових компаній для покриття різних захворювань. Наприклад, в деяких штатах мандата, що всі плани медичного страхування продаються в межах своїх кордонів пропонують психічного здоров’я охоплення, в той час як інші не роблять. У багатьох випадках, Приватне підприємство медичного страхування є більш дорогим у тих державах, які вимагають більш повного охоплення. Якщо продажі міждержавних страхування дозволено, люди не зможуть купити страховку особи або здоров’я учнів, яка забезпечує рівень охоплення їм потрібно: ні більше, ні менше. Це дозволить їм, щоб навколо магазину і заощадити гроші.

Очевидно, що медична реформа недбалості також значна частина законодавства. Замість того, щоб паплюжити медичні страхові компанії, республіканці воліють звинувачувати захисників у суді для зростання витрат на медичне страхування. Без суворих обмежень на кількість грошей, які можуть бути винагороджені в медичних випадках зловживання службовим становищем (особливо ті, вирішено судом присяжних), лікарі змушені займатися оборонної медицині: іншими словами, вони повинні виконувати кілька тестів і процедур, які є медичною необхідністю. В іншому випадку вони залишають собі відкрити до судових позовів, якщо щось піде не так. Багато лікарів перестали практиці через мільйони доларів у халатності страхування вони повинні мати на рішення. Відсутність практикуючих лікарів, особливо лікарів первинної ланки, призводить до решти підвищення їх ставок. Ці витрати лягають на публіці у вигляді окремих медичних страхових премій, залишивши мільйони незастрахованих американців, тому що вони не можуть дозволити собі купити його.

Навіть в ослабленому політичну позицію, демократи навряд чи вважатиме Республіканський рахунок. Деякі сумніваються, що він буде служити реальної реформи охорони здоров’я: хоча вона буде мати набагато менше впливу на дефіцит, він також має менший охоплення та ефективність. Демократична планів, за прогнозами, забезпечить доступ до медичного страхування для 30 мільйонів американців; Республіканський план буде охоплювати тільки 3000000. Виняток нелегальних іммігрантів (які не охоплені в пропозиціях будь-який з сторін), багато американців все ще буде незастрахованих. Ще одне питання залишається: чи буде громадський бути більше зацікавлений в реформі охорони здоров’я GOP, ніж у демократичних реформах? Все більшу частину нашого населення втомилися від дискусії в цілому.