ремонт автомобілів і кузовів повинні планувати свої власні автомобілів на гараж політики повинні бути охоплені належним чином

Придбання найбільш підходящу захист у вашій комерційної страховий поліс допоможе в захисті багатства вашого закладу, а також для охорони безпеки Вашого персоналу та відвідувачів. З точною захистом компанія може отримати підтвердження того, що їхній бізнес буде компенсуватися з високих витрат на ремонт вантажівок, медичні рахунки, і ризики можливого позову. Для власника бізнесу, щоб знати, як можна ретельно знайти правильний автосервіс магазин страховий поліс для Вашого бізнесу, знати відмітні варіанти покриття вашого бізнесу є, щоб охопити в свій страховий захист.

Властивість покриття

Нерухомість покриття може включати будівництво, бізнес, майнового стану або BPP, знаки, і гроші, щоб згадати кілька. Особливе покриття для автосервісів підприємства включають монтажний інструмент, гідравлічне обладнання, фарби кабіни, рами машини випрямлення, фарби харчування і т.д.

Нерухомість покриття може змінюватися в залежності від місця вашого бізнесу. Для компанії, яка володіє розвитку, де вони займають, це покриття має життєво важливе значення в захисті створення і ліквідацію будь-яких збитків у результаті непередбачених подій. Однак, якщо ваша корпорація є надання в оренду їх розташування, важливо ви питаєте про власність покриття з боку власників будівлі. Деякі компанії можуть розглянути купол і дахові кондиціонери, як частина будівлі, у той час як інші не роблять. Пошук саме те, що криється в цій політиці допоможе виявити недоліки і створити свій власний унікальний автосервіс магазин страховий поліс.

Це завжди краще спиратися на страхування відновної вартості (вартість заміни вашої власності нового) на відміну від Реальна вартість або залишкова вартість вашого майна.

забезпечуючи власні транспортні засоби

Коли справа доходить до автомобільного страхування кузовного цеху, автомобільні покриття дуже важливо, у вас є один. Це покриття починається з захисту будь-яких автомобілів, які можуть бути ідентифіковані як компанія, що належить транспортних засобів, а більшість підприємств використовують ці автомобілі для буксирування транспортних засобів клієнтів, забрати частину, і допомогу в перевезенні клієнтів.

страхування транспортних засобів клієнтів

Інша форма авто охоплення, який важливо використовувати розцінює охоплюють автомобілів ваших клієнтів, для всеосяжного і зіткнення, поки вони знаходяться під вашим контролем. Викликається Гараж відповідальності зберігача, це покриття може прийти, як первинний, і юридичні особи. Гараж Зберігач основна відповідальність буде платити за збиток, нанесений автомобілям ваших клієнтів незалежно від того, чому, до тих пір, як автомобілі були під вашим контролем в момент ушкодження. Гараж Зберігач Юридична відповідальність буде платити, тільки якщо ви знайшли юридичну відповідальність на шкоду, заподіяну в автомобілі клієнта. Приклад: Автомобіль клієнта, який був збережений для деяких ремонтних робіт загориться через недоліки виконаної роботи електричних на автомобіль 2 місяців тому від дилерів. Якщо у вас є Охват початковим, ваша компанія буде платити, незалежно. Якщо у вас є юридичне забезпечення, ваша компанія не може виплачувати на підставі аргументу, що ви не викликати або посилити загоряння автомобіля.

страхування відповідальності

Для магазину автомобільної відповідальності Гараж обслуговування часто охоплює комерційні загальної відповідальності (ковзання і падіння, і т.д.), а також відповідальності, яка випливає авто використання не належить авто в процесі експлуатації гаража! Як правило, це пов’язано з претензіями третьої сторони, які часто непередбаченими в магазин автосервісу. Якщо споживач травму на сайті або залежному, що беруть участь в аварії під час тест-драйву автомобіля клієнта, ця політика може допомогти з імовірним результатом судових позовів і забезпечення безпеки інших людей.

інша страховка

Різних типів, включаючи медичні, стоматологічні та компенсацію охоплення працівника називаються «Асоційовані покриття”. Наявність всіх цих політик захисту не тільки захистить ваші партнери у разі аварії, але і зробити вашу компанію вельми привабливим для високоякісного співробітників.

Потенціал, щоб правильно застрахувати своє авто кузовний цех починається з визначення конкретних областей вам необхідно покриття. Маючи краще розуміння того, що майно, юрист, транспортних засобів, страхування відповідальності і пропонує вам в тіло авто страховий поліс магазині, ви можете знайти кращий захист для Вашого бізнесу в самій конкурентоспроможною ціною.