рекомендації з засідателів Великобританії втрати

Коли ви зазнали збиток вашому застрахованому майну, втрата засідатель може бути вашим кращим другом. Ви, позивач, найняти цих людей, щоб увійти у ваш пошкоджену бізнесу або будинку, щоб битися на вашому боці: щоб оцінити збитки, що було зроблено, щоб документувати все, щоб допомогти координат з підрядниками, які приходять, щоб виправити вашу власність, щоб забезпечити Ви отримаєте все, що ви маєте право від страховиків, і, нарешті, щоб переконатися, що ваше майно піклуються так швидко, як це можливо.

Експерт Великобританії втрати, який працює з будинками досить сильно відрізняється від того, хто працює з комерційної нерухомості. Колишній погляд на ваш будинок, оцінки збитку, і допоможе вам підтримувати зв’язок з вашим страховикам, експедирування документів і в разі потреби проведе Вас через весь процес. Вони там, спеціально для того, щоб отримувати все, що ви маєте право на якомога швидше і з найменшою кількістю головні болі, як можливо для вас.

Втрата експерт, який працює з підприємствами, швидше за все, більше часу проводити зі страховиками, ніж з власником бізнесу. Він працює, щоб оцінити всі пошкодження все, як правило, не важка робота, так як більшість підприємств мають все під інвентар. Потім він допомагає забезпечити необхідні тимчасові ремонти зроблені таким чином, ви можете продовжити свій бізнес, а потім працює з вами і страховиками, щоб отримати ваш постійний ремонт зробили, як швидко і, наскільки це можливо в той час як ви працюєте в бізнесі.

Як ви можете бачити, в комерційних, так і приватних ситуаціях хороший оцінювач втрат може заощадити вам час і переконатися, що ви отримаєте все, що ви маєте право. Як правило, збільшення врегулюванні ви отримуєте від страховика, а також прискорене відновлення вашого бізнесу більш ніж компенсується вартість кредиту оцінювача.

Типові значення втрат Великобританії оцінювача допомогу

Поради втрата оцінювача має неоціненне значення. Перш ніж ваш бізнес пошкоджений, більшість скаже вам наступне:

* Перегляньте свої політики регулярно, щоб гарантувати, що Ви повністю покривало для всіх потенційних проблем
* Є фотографії всіх ваших найбільш важливих обладнання і будівель для документування поточного стану і регулярно їх оновлювати.

Після того, як збиток, то вони зроблять для вас наступні:

* Письмовий звіт документування всіх шкоди вашому майну, в тому числі особистого майна. Це включає в себе речі, які ви не можете розглянути, наприклад, пошкодження підстави.
* Прискорення листування і форм, що вам потрібно, щоб дістатися до вашого страховика.
* Зустрітися з страховиками і вести переговори від вашого імені.
* Тримати вас у курсі про вашу претензії прогресу.
* Зустрітися з підрядниками для отримання котирування для вас, і тримати їх чесними.
* Відсіяти шахраїв і підрядників, які навряд чи підуть на задовільну роботу.
* Переконайтеся, що ваш страхових виплат виглядає щедрим, як це можливо.

Як ви можете бачити, вони можуть не тільки отримати ваш бізнес і працює ‘швидше’ після ‘катастрофа’, вони також можуть забезпечити вам отримати якомога повнішу рівень покриття про вашу втрати.
Хороший оцінювач втрат завжди коштує набагато більше, ніж він бере. Замість того щоб втрачати прибуток, а іноді і клієнтів через довший період до відновлення і замість того щоб дозволити страхової компанії сказати вам, що вони збираються погоджуватися на, ваші втрати оцінювач можете звести до мінімуму час простою і максимального вашої компенсації.