регулювання або дерегулювання на страховому ринку

Світ складний місці і, найчастіше, це не дуже добре працює, якщо потрібні люди утримувати ключові позиції. Коли мова заходить про страхування, ви можете подумати, що ключові люди є законодавцями, які сидять на відповідних комітетах споживача або фінансів. Насправді, ключова людина завжди комісара очолює департамент держави у страхуванні. У кожної держави є така людина і відділ відповідає за регулювання страхового ринку в державі. Для ліцензування компаній, щоб написати політику і, при необхідності, встановлює умови для ведення бізнесу. Це те, де отримує роль, тому що деякі політичні комісари бачать свою роль як захисна із страхових компаній, у той час як інші цілі щодо захисту прав споживачів. Різниця у політичних відносинах виявляється найбільш яскраво в процес розгляду скарг працюють в кожній державі. Якщо скарга визнана дійсною після розслідування комісар має широкі повноваження за замовленням страховика, щоб виправити ситуацію. Таким чином, перший знак входить до числа скарг проведені дійсним. Потім настає картина відповідей у ​​просуванні принципів справедливої ​​торгівлі. Нарешті, є ступінь публічності приділена результатам. Деякі комісари публікувати щорічні звіти. Кращий назвати й присоромити компанії, про те, скільки скарг було підтримано друг. Інші просто дати загальну статистику не називаючи компаній. Якщо ви живете в одному з кращих держав, ви можете отримати докладну довідку щодо виявлення найбезпечніших страховиків, з якими для ведення бізнесу. Вона ніколи не буває достатньо просто вийти в інтернет лапки. Завжди отримання базових знань з основних компаніям виписуючи поліси у вашому штаті.

Це робить його ще більш сумно, що один з кращих поточного комісарів збирається піти у відставку і перейти в посаду університету. Це Nonnie Бернс, колишній Вищий суд справедливості, який був комісаром в Массачусетсі під час критичних дворічного періоду часу. Це була її роль для реалізації хід держави на конкурентному ринку страхування автомобілів. Це бачив керовані розширення від дев’ятнадцяти до тридцяти компаній, що надають страхування автомобіля котирування і виписуючи поліси. Вона також була ключовою фігурою в дискусії з приводу тарифів на домовласників політики, особливо ті, які застосовуються в прибережних районах більш схильними до пошкодження бурі та повені. Вона ввела повну заборону на використання факторів, включаючи окупацію водія та рівня освіти, кредитні рейтинги і т.д., доручивши страховиків, щоб зосередитися на показники безпеки кожного водія і рівень їх досвіду в якості основи для кріплення на ставку премії. Тепер, якщо професор університету живе по сусідству з електриком, обидва вони платять тією ж швидкістю, якщо їх водійські документи в чому схожі.

Массачусетс збирається втрачати людину, яка, здебільшого, відстоювала права споживача. Дійсно, є побоювання, що, якщо законодавчі збори штату не пише деякі з її положень у законі, що входять комісар може скасувати деякі з її хорошої роботи. Ви повинні взяти пряму зацікавленість у відділі вашої держави страхування. Якщо вам пощастить, це буде сильним захисником ваших прав. Навіть якщо уповноважений Pro-страховика, як і раніше будуть багато працюють на боці органів які будуть ретельно розслідувати скарги та натисніть компаній вести чесну гру на вашій політиці.