реальні угоди про страхування

Чи розумієте ви, що страхування є? Існує думка, що страхування є те, що ви або змушені мати або ви берете для хеджування своїх втрат. Тому більшість людей, які взяли страхування неохоче. Вони відчувають, що вони не отримали свої гроші варто, якщо їх компанія не платить їм щось натомість.

Тепер дозвольте мені сказати вам, що страхування насправді. Страхування є західної цивілізації відповісти на соціалізм або комунізм. У соціалістичному суспільстві або комуни відповідальність добробуту людини поміщається в пул з боку всього суспільства. Він відмінно працює на папері, поки ви робите довгі математику. Коли ваші доходи оподатковуються платити свою частку боргу суспільства, уряд доручено керувати цим завданням, і всі знають уряду неефективні і не можуть працювати, а також компаній. Уряду несуть бюрократії, компанії обрізки жиру.

Платити гроші в страхову компанію і об’єднання його з іншими страхувальників на вашу користь, і якщо ви ніколи не повинні використовувати цю перевагу вам буде краще в довгостроковій перспективі. Якщо ви покладете в завищених чи необгрунтованих претензій ви тільки збираєтеся викликати собі і всім іншим, щоб швидкість збільшення. Це збільшення швидкості збирається зробити хтось ще відчувають, що вони “повинні отримати щось за свої гроші”, і робити те ж саме, що й ви. Ставки будуть все вище, вище, як ми бачили, як вони роблять в минулому. Це називається страхування інфляції. Якщо люди тільки покласти у формулі винаходу, які були необхідні, ставки не піднімуться, або вони будуть тільки рости після періоду номінально вищого стихійного лиха, і вони йдуть нижче після періодів нормальності. Це тому, що страхування є актуарна оцінка заснована на дуже складні формули і статистичні дані, які приймають потенційні втрати до уваги шлях, перш ніж вони ніколи не трапиться.

Страхова компанія знає, що під час економічного спаду, претензії почнуть зростати. Усі думають, що вони першими винайшли якусь схему чи ідею, щоб заробити гроші від їхньої страхової компанії. Правда в тому, є стара приказка, що попередні дати (хоча згадується в) першої біблійної книги, яка каже “немає нічого нового під сонцем».

Кращий спосіб отримати гроші від страхової компанії, не звертаючи занадто багато, в першу чергу. Існують тисячі компаній на вибір, і яка сприяє дуже сильна конкуренція. Конкуренція породжує більш низькі ціни, ви просто повинні шукати. Магазин з вашої страховки дуже ретельно щороку. Щоб було легше, закликаємо незалежні агенти або брокери, які представляють вас і робити бізнес з різними компаніями. Переконайтеся, що ви тільки отримуєте швидкість цитати з рейтингом носіїв або краще і переконайтеся, що ваш охоплення котируються “яблука з яблуками”. Компанії, які не самовпевнено вид шахрайства я згадував раніше, схильні мати набагато кращі тарифи, ніж компанії, які просто доставлять вас після вашого першого значні претензії. Шукайте компанію, з суворі керівні принципи андеррайтингу. Це поставить вас у компанії з кращими і ви будете платити десятки тисяч доларів менше страхових премій протягом багатьох років. Застосуйте це до економії вашого боргу і жити краще життя, ніж люди, яких думають, що вони розумніші, ніж багатомільярдної корпорацією і завжди намагаються зробити швидкий долар на спинах інших страхувальників.