реальна компенсація фінансових консультантів

За законом Великобританії, концепція Незалежних Фінансових Радників, або IFA народився, щоб бути незалежним від будь-якого страховика або іншого інтересу третьої сторони, яка дозволяє пропозицією продуктів з будь ресурсів. Які не є незалежними, що відомо як «прив’язані» агент Тому представники компанії, хто може тільки запропонувати продукцію затверджуються їх компанії. Незгода інтересів між фінансовими консультантами і клієнтами можуть виникнути, що оплата праці пов’язана з продуктом рекомендується.

З 1 грудня 2004 року по фінансових послуг (FSA) запровадило нову класифікацію фінансових консультантів, які можуть становити більше однієї компанії. Це центральні та визначальним принципом, що незалежні консультанти повинні бути готові, здатний, і, що важливо, уповноважений FSA приймати платежі від клієнтів на плату, а не комісії, і це повинно бути зведені у вступній зустрічі. Фінансові консультанти, які тільки хочуть або не можуть отримувати винагороду від комісії не може називати себе самостійно.

Фінансові консультанти на основі сплативши комісію, яка є традиційним методом. Просто можна сказати, що клієнтів стягується плата, як правило, називають комісію, для кожної угоди, досконалої безпеки, чи є метою, щоб купити або продати. Консультанти, в свою чергу, зберегти частину цих комісій в якості компенсації, як правило, через проміжний процес, який перетворює комісій можна назвати кредити виробництва.
Фінансова компенсація консультанти можуть за типом безпеки продані, і, як правило відсоток, який він чи вона зберігає зростає із збільшенням сумарної зароблені протягом року збільшується. Це часто називають виплат по них фінансового консультанта і матриці фірми з виплат ціни зазвичай називається його виплати сітки, а також.

Фінансові консультанти зазвичай йдуть одним з трьох способів:
1) комісіями
2) активів
3) зарплата плюс бонус
Для кожного Бюро статистики праці, Середній річний компенсації склала близько $ 66 000 за станом на травень 2006 року і з 10% кращих отримують більше $ 145 000. Компенсація зазвичай на комісію. Тобто, фінансові консультанти отримують частку від доходу для фірми його або її клієнтів. Інших виплат, таких як загальна вартість активів клієнта на депозиті з фірмою фінансових консультанта, може також фактор в оплаті. Кращі фінансові консультанти можуть добре заробляти більше $ 1000000.
Альтернативний спосіб оплати консультантів заснована на вартості активів на рахунку клієнта. Ця техніка доступна як правило, на рішення клієнта. Клієнти, які більш активно торгуються рахунки, як правило, воліють цю техніку, що дозволить знизити свої витрати. Крім того, клієнти, які сприяють платити на базі активів бачити його в якості балансу інтересів консультантів більш тісно з їх власними. Фінансові консультанти не мають економічної зацікавленості в надмірній торгівлі, називають спінення рахунок і замість цього вона має прямий економічний інтерес у збільшенні вартості рахунку клієнта. На основі активів зборів зазвичай розрізняються залежно від категорії активів на рахунку Найнижча плата, фіксований дохід заряджається більш високу плату і акції самої високої плати з готівкою креслення.