реальна вартість полісів страхування весілля

В умовах триваючого зростання вартості весіль у Великобританії це не дивно бачити весільної індустрії страхування стає все більш конкурентоспроможною. Є тепер більше компаній, що пропонують весільні страхування, ніж будь-коли раніше, і кожній компанії часто пропонують цілий ряд різних стратегій – до дванадцяти різних типів політики, принаймні в одному випадку.

Це означає, що не тільки це більш важливо, ніж коли-небудь, щоб серйозно задуматися про весілля страхування, але й подумати про те, що вам дійсно потрібно, а те, що ви не робите. Типова весілля у Великобританії зараз коштує десь між £ 16 000 і £ 25 000, який являє собою приголомшливе кількість грошей, і часто представляє другий за величиною фінансових зобов’язань, що хтось бере на себе в житті.

Що часто дивує людей більше, ніж все інше є той факт, що те, що спочатку може відчувати себе досить низький бюджет весілля може швидко стати дуже дорогою. Наприклад, такі речі, як весілля наряд нареченого може коштувати набагато більше, що ви думаєте – часто лише £ 600 за куртку хвости. Весь костюм цілком може коштувати стільки, скільки £ 1000.

Місце зустрічі явно буде дорогим, але сьогодні навіть шатро може коштувати кілька тисяч фунтів, щоб найняти, і коли ви починаєте додавати в інші витрати, які легко не помітити таких як петлі, безкоштовними напоями та DJ Ви можете дуже швидко почати см. розумний бюджет дивлячись, як валовий національний продукт невеликій європейській державі.

Наприклад, якщо ви плануєте пропонувати безкоштовний келих шампанського для всіх для тосту, ви цілком могли б дивитися на 500 фунтів стерлінгів. З фотографами вартістю до 3000 фунтів стерлінгів, а потім ваш прокат автомобілів, весільні сукні, плаття нареченої і кільця ви можете почати, щоб зрозуміти, як все це складає. Саме тому весілля страхування є зараз так важливо.

Ви б не купити будинок, не маючи деякий вид страхування на місці. Справді, у Великобританії, ви навіть не в змозі отримати іпотеку майна якщо у вас немає гідних кришку. Те ж саме вірно, коли ви купуєте автомобіль, а ви за законом зобов’язані мати кришку.

Проте, хоча ці дві великі покупки вимагають прийняти певну форму кришкою, ніхто не вимагає, щоб ви з весільної страхування, незважаючи на вартість вашого весілля, більше, ніж більшість людей ніколи не платити за автомобіль, а в деяких випадках про те ж , оскільки це коштує, щоб купити невеликий будинок стартера в деяких частинах країни!

Це здається дивним ситуацію, і той, який потребує вирішення. Для пар ризикувати близько £ 20 000 без захисту не здається божевіллям, але щороку величезне число пар зробити саме це, а часто і просто тому, що ніхто не думав, рекомендувати, щоб вони дійсно виймають весілля страхування.

Весільний політики страхування починається з усього за £ 20, і може запропонувати захист до близько £ 50 000, що означає, що незалежно від вашого бюджету, там зобов’язаний бути вибір політики та рівні покриття для вашої зручності. Але це буде означати, що вам доведеться планувати, скільки ви готові витратити, і ваша груба бюджет так, що ви переконаєтеся, що ви досить вийняти кришку весілля страхування, не сплачуючи за більше, ніж потрібно.