раніше існуючих умов у Флориді медичного страхування

Існуючі умови у Флориді медичного страхування є областю медичного страхування, який, здається, страждає від темних хмар плутанини. Що таке вже існуючі умови? Як раніше існуючих умов обробляються у Флориді? Чи існують відмінності в тому, як вже існуючих умов обробляються в залежності від того, є група здоров’я Флориди план страхування здоров’я або Флориді індивідуальне страхування план? Всі ці правомірні питання, що стосуються вже існуючих умов та їх впливу на отримання медичного страхування в штаті Флорида.

Зазвичай перше питання: “Що вважати вже існуючі умови у Флориді?” Як правило, більшість компаній медичного страхування у Флориді буде дивитися на історію хвороби заявника повертаюся на відстані до 10 років, щоб визначити стан здоров’я заявника (у разі заявки на індивідуальне страхування здоров’я; групового медичного страхування у Флориді не стягуватиме настільки пильного аналізу до вже існуючі умови). Таким чином, в самому строгому типі сценарію, будь-які несприятливі стану здоров’я або медичні проблеми в 10 років до подання заяви вважається вже існуючі умови. (Це не стосується всіх областей вже існуючих умов як у випадку певних умов компанія медичного страхування займається тільки говорять високий рівень холестерину [лише приклад] або використання нікотину [лише приклад] протягом останніх 5 років або 2 роки, а не повні 10 років). Взагалі кажучи, будь-який тип захворювання або питання, яке трапилося далі, ніж 10 років тому, не існує заради заяві на страхування здоров’я Флориди.

Очевидне стежити за питання: “Як ці раніше існуючих умов обробляються компанією медичного страхування, який застосовує одну з?” Класична відповідь адвоката, щоб відповідати відбувається в даному випадку: “Це залежить”. Таким чином, що конкретні вже існуючі умови обробляється в додатку для індивідуального медичного страхування в штаті Флорида виключно на розсуд відділу андеррайтингу компанії медичного страхування. Звичайно, здоровий глузд говорить нам, що вже існуючі умови раку розглядатиметься зовсім по-іншому, ніж раніше існуючого стану тенденція до розвитку холодно: так само, як діабет будуть ставитися зовсім по-іншому від сінної лихоманки.

Є, ймовірно, 3 основні загальні угруповання вже існуючих умов у штаті Флорида, коли справа доходить до індивідуального медичного страхування. Є вже існуючі умови, які будуть сигналізувати автоматичного зниження страховою компанією здоров’ям, такі як діабет, рак, ожиріння крайніх, і ревматоїдний артрит (тільки кілька прикладів), ті, які запропонує страхова компанія або не охоплювати конкретний вже існуючі умови (виключає, що конкретні умови, але охоплюють все інше – “Вершник”), або стягувати додаткову премію (“ставка -” або підвищення ставки), таких як астма / алергії, розладів назад, і високий рівень холестерину (тільки кілька приклади), а потім є ті вже існуючі умови, які представляють ризик настільки незначні, що компанія медичного страхування буде охоплювати всі і не стягують додаткову премію (наприклад, інфекції, порушення, або операції, де була доктор сертифіковані на 100% відновлення, застуда, поширених дитячих захворювань і т.д.), (знову ж, лише кілька можливих прикладів).

Важлива річ, щоб зробити, якщо у вас є серйозні вже існуючі умови і мати медичну страховку, щоб не скасувати медичного страхування! Там все ще може бути й інші варіанти доступні для вас, таких як HIPAA гарантований план випуску (не може бути відмовлено в зв’язку з уже існуючими умовами) або групового медичного страхування плану. Є ряд критеріїв, які необхідно виконати для того, щоб мати право під HIPAA. Проконсультуйтеся зі знаючим Флориді незалежного медичного страхування агент, який зможе допомогти вам у пошуку відповідного здоров’я Флорида страхового покриття.